Highlights 2019 (2)

Jessica Andrade Vs Zhang Weili (U.F.C Fight Night 157) (U.F.C Women’s bantamweight world title fight, Jessica Andrade is the reigning U.F.C Bantamweight world champion)

Li Jingliang vs Elizeu Zaleski Dos Santos (U.F.C Fight Night 157)

Matt “Meathead” Mitrione VS Sergei “The Paratrooper” Kharitonov (Bellator 225)

Vitaly Minakov VS Tim Johnson (Bellator 225)

Daniel “DC” Cormier (c) VS Stipe Miocic (U.F.C 241) (U.F.C Heavyweight world title fight, Daniel “DC” Cormier is the reigning U.F.C Heavyweight world champion, he defeated Stipe Miocic in the main event of U.F.C 226)

Nate “Stockton Brawler” Diaz VS Anthony “Showtime” Pettis (U.F.C 241)

Yoel “Soldier of God” Romero VS Paulo Costa (U.F.C 241)

Valentina “The Bullet” Shevchenko vs Liz “Girl-Rilla” Carmouche (U.F.C Fight Night 156)

Ilir “The Sledgehammer” Latifi vs Volkan “No Time” Oezdemir (U.F.C Fight Night 156)

Colby “Chaos” Covington vs Robbie “Ruthless” Lawler (UFC on ESPN 5)

Jim “A10” Miller vs Clay “The Carpenter” Guida (UFC on ESPN 5)

Trevin “The Problem” Giles vs Gerald “GM3” Meerschaert (UFC on ESPN 5)

Max “Blessed” Holloway (c) vs Frankie “The Answer” Edgar (U.F.C 240) (U.F.C Featherweight world title fight, Max Holloway is the reigning U.F.C Featherweight world champion)

Cristiane “Cris Cyborg” Justino vs Felicia “FeeNom” Spencer (U.F.C 240)

Leon “Rocky” Edwards VS Rafael “RDA” Dos Anjos (U.F.C on ESPN: dos Anjos vs Edwards)

Julia “The Jewel” Budd vs Olga “Big Bad” Rubin (Bellator 224)

Rafael Carvalho vs Chidi “Chidi Bang Bang” Njokuani (Bellator 224)

Germaine “The Iron Lady” de Randamie vs Aspen Ladd (U.F.C Fight Night 155)

Jon “Bones” Jones VS Thiago “Marreta” Santos (U.F.C 239)

Amanda “The Lioness” Nunes VS Holly “The Preachers Daughter” Holm (U.F.C 239)

Petchpanomrung Kiatmookao (c) Anvar Boynazarov (Glory 67) (Glory Featherweight world title fight, Petchpanomrung Kiatmookao is the reigning Glory Featherweight world champion)

Francis “The Predator” Ngannou vs Junior “Cigano” dos Santos (U.F.C on ESPN Ngannou VS. Dos Santos)

Joseph Benavidez vs. Jussier Formiga (U.F.C on ESPN Ngannou VS. Dos Santos)

Chan “The Korean Zombie” Sung Jung vs Renato “Moicano” Carneiro (U.F.C Fight Night 154)

Cedric Doumbé (c) VS Alim Nabiev (Glory 66) (Glory Welterweight world title fight, Cedric Doumbé is the reigning Glory Welterweight world champion)

Gegard “The Dreamcatcher” Mousasi (c) VS Rafael Lafato Jr (Bellator 223) (Bellator Middleweight world title fight, Gegard Mousasi is the reigning Bellator Middleweight world champion)

Artem Lobov VS Paulie Malignaggi (BKFC)