Eredivisie Seizoen 2023 / 2024 Uitslagen

 

Aankomende wedstrijden

Comp.
Wedstrijd
Vrijdag 11 augustus 2023

Volendam
Volendam

1

2

 

Vitesse
Vitesse

Zaterdag 12 augustus 2023

PSV
PSV

2

0

 

Utrecht
Utrecht

Heerenveen
Heerenveen

3

1

 

RKC
RKC

Ajax
Ajax

4

1

 

Heracles
Heracles

PEC
PEC

1

2

 

Sparta
Sparta

Zondag 13 augustus 2023

NEC
NEC

3

4

 

Excelsior
Excelsior

Feyenoord
Feyenoord

0

0

 

Fortuna
Fortuna

AZ
AZ

5

1

 

Go Ahead
Go Ahead

Almere
Almere

1

4

 

Twente
Twente

Vrijdag 18 augustus 2023

Heracles
Heracles

2

1

 

NEC
NEC

Zaterdag 19 augustus 2023

Excelsior
Excelsior

2

2

 

Ajax
Ajax

Vitesse
Vitesse

1

3

 

PSV
PSV

Fortuna
Fortuna

2

1

 

Almere
Almere

Go Ahead
Go Ahead

4

1

 

Volendam
Volendam

Zondag 20 augustus 2023

Utrecht
Utrecht

0

2

 

Heerenveen
Heerenveen

Sparta
Sparta

2

2

 

Feyenoord
Feyenoord

Twente
Twente

3

1

 

PEC
PEC

RKC
RKC

1

3

 

AZ
AZ

Zaterdag 26 augustus 2023

NEC
NEC

3

0

 

RKC
RKC

Excelsior
Excelsior

2

2

 

Fortuna
Fortuna

Zondag 27 augustus 2023

PEC
PEC

1

0

 

Utrecht
Utrecht

Feyenoord
Feyenoord

6

1

 

Almere
Almere

Heerenveen
Heerenveen

1

3

 

Sparta
Sparta

Vrijdag 1 september 2023

Sparta
Sparta

1

1

 

NEC
NEC

Zaterdag 2 september 2023

Almere
Almere

1

2

 

PEC
PEC

Go Ahead
Go Ahead

3

2

 

Heerenveen
Heerenveen

RKC
RKC

0

4

 

PSV
PSV

Heracles
Heracles

3

1

 

Excelsior
Excelsior

Zondag 3 september 2023

Utrecht
Utrecht

1

5

 

Feyenoord
Feyenoord

Fortuna
Fortuna

0

0

 

Ajax
Ajax

Volendam
Volendam

0

2

 

Twente
Twente

Vitesse
Vitesse

0

2

 

AZ
AZ

Zaterdag 16 september 2023

Feyenoord
Feyenoord

6

1

 

Heerenveen
Heerenveen

Vitesse
Vitesse

0

2

 

RKC
RKC

PSV
PSV

4

0

 

NEC
NEC

Fortuna
Fortuna

3

1

 

Volendam
Volendam

Heracles
Heracles

1

3

 

Utrecht
Utrecht

Zondag 17 september 2023

PEC
PEC

1

1

 

Go Ahead
Go Ahead

Twente
Twente

3

1

 

Ajax
Ajax

Excelsior
Excelsior

0

0

 

Almere
Almere

AZ
AZ

2

0

 

Sparta
Sparta

Vrijdag 22 september 2023

Go Ahead
Go Ahead

3

0

 

Fortuna
Fortuna

Zaterdag 23 september 2023

Volendam
Volendam

2

2

 

Heracles
Heracles

NEC
NEC

3

0

 

Utrecht
Utrecht

Almere
Almere

0

4

 

PSV
PSV

Heerenveen
Heerenveen

0

3

 

Excelsior
Excelsior

Zondag 24 september 2023

Sparta
Sparta

1

0

 

Vitesse
Vitesse

RKC
RKC

1

0

 

Twente
Twente

PEC
PEC

0

3

 

AZ
AZ

Woensdag 27 september 2023

Ajax
Ajax

0

4

 

Feyenoord
Feyenoord

PSV
PSV

3

0

 

Go Ahead
Go Ahead

Twente
Twente

1

0

 

Vitesse
Vitesse

Donderdag 28 september 2023

AZ
AZ

1

1

 

Heracles
Heracles

Zaterdag 30 september 2023

Feyenoord
Feyenoord

3

1

 

Go Ahead
Go Ahead

Utrecht
Utrecht

0

2

 

Almere
Almere

PSV
PSV

3

1

 

Volendam
Volendam

Twente
Twente

1

0

 

Heerenveen
Heerenveen

Zondag 1 oktober 2023

NEC
NEC

1

3

 

Vitesse
Vitesse

Excelsior
Excelsior

2

1

 

Sparta
Sparta

Heracles
Heracles

2

1

 

PEC
PEC

AZ
AZ

4

0

 

Fortuna
Fortuna

Vrijdag 6 oktober 2023

Volendam
Volendam

1

0

 

Utrecht
Utrecht

Zaterdag 7 oktober 2023

Heerenveen
Heerenveen

1

1

 

NEC
NEC

Almere
Almere

1

0

 

RKC
RKC

Go Ahead
Go Ahead

4

0

 

Heracles
Heracles

Vitesse
Vitesse

0

0

 

Excelsior
Excelsior

Zondag 8 oktober 2023

PEC
PEC

0

2

 

Feyenoord
Feyenoord

Fortuna
Fortuna

0

3

 

Twente
Twente

Ajax
Ajax

1

2

 

AZ
AZ

Sparta
Sparta

0

4

 

PSV
PSV

Zaterdag 21 oktober 2023

RKC
RKC

2

1

 

Volendam
Volendam

PSV
PSV

3

1

 

Fortuna
Fortuna

NEC
NEC

1

1

 

Almere
Almere

Feyenoord
Feyenoord

4

0

 

Vitesse
Vitesse

AZ
AZ

3

0

 

Heerenveen
Heerenveen

Zondag 22 oktober 2023

Utrecht
Utrecht

4

3

 

Ajax
Ajax

Heracles
Heracles

2

2

 

Twente
Twente

Excelsior
Excelsior

2

4

 

PEC
PEC

Go Ahead
Go Ahead

0

0

 

Sparta
Sparta

Vrijdag 27 oktober 2023

Vitesse
Vitesse

1

1

 

PEC
PEC

Zaterdag 28 oktober 2023

Heerenveen
Heerenveen

3

0

 

Heracles
Heracles

Almere
Almere

0

0

 

Go Ahead
Go Ahead

Sparta
Sparta

2

0

 

RKC
RKC

Fortuna
Fortuna

0

0

 

Utrecht
Utrecht

Zondag 29 oktober 2023

Twente
Twente

2

1

 

Feyenoord
Feyenoord

Volendam
Volendam

3

1

 

Excelsior
Excelsior

PSV
PSV

5

2

 

Ajax
Ajax

Donderdag 2 november 2023

Ajax
Ajax

2

0

 

Volendam
Volendam

Zaterdag 4 november 2023

Heracles
Heracles

0

6

 

PSV
PSV

RKC
RKC

1

2

 

Feyenoord
Feyenoord

Excelsior
Excelsior

1

1

 

AZ
AZ

Go Ahead
Go Ahead

5

1

 

Vitesse
Vitesse

Zondag 5 november 2023

Utrecht
Utrecht

1

1

 

Twente
Twente

PEC
PEC

2

0

 

Fortuna
Fortuna

NEC
NEC

3

3

 

Volendam
Volendam

Ajax
Ajax

4

1

 

Heerenveen
Heerenveen

Sparta
Sparta

1

2

 

Almere
Almere

Vrijdag 10 november 2023

Fortuna
Fortuna

4

1

 

Heracles
Heracles

Zaterdag 11 november 2023

RKC
RKC

0

1

 

Go Ahead
Go Ahead

Twente
Twente

3

3

 

NEC
NEC

Vitesse
Vitesse

1

3

 

Heerenveen
Heerenveen

Zondag 12 november 2023

PSV
PSV

4

0

 

PEC
PEC

Volendam
Volendam

1

4

 

Sparta
Sparta

Almere
Almere

2

2

 

Ajax
Ajax

Feyenoord
Feyenoord

1

0

 

AZ
AZ

Utrecht
Utrecht

2

2

 

Excelsior
Excelsior

Zaterdag 25 november 2023

Excelsior
Excelsior

2

4

 

Feyenoord
Feyenoord

Twente
Twente

0

3

 

PSV
PSV

Heerenveen
Heerenveen

3

0

 

Fortuna
Fortuna

PEC
PEC

1

2

 

RKC
RKC

Ajax
Ajax

5

0

 

Vitesse
Vitesse

Zondag 26 november 2023

Almere
Almere

0

5

 

Heracles
Heracles

AZ
AZ

3

0

 

Volendam
Volendam

NEC
NEC

1

1

 

Go Ahead
Go Ahead

Sparta
Sparta

1

2

 

Utrecht
Utrecht

Vrijdag 1 december 2023

Heerenveen
Heerenveen

3

0

 

Almere
Almere

Zaterdag 2 december 2023

Volendam
Volendam

0

5

 

PEC
PEC

Fortuna
Fortuna

3

1

 

Vitesse
Vitesse

RKC
RKC

2

2

 

Excelsior
Excelsior

Heracles
Heracles

0

1

 

Sparta
Sparta

Zondag 3 december 2023

Feyenoord
Feyenoord

1

2

 

PSV
PSV

NEC
NEC

1

2

 

Ajax
Ajax

Go Ahead
Go Ahead

1

3

 

Twente
Twente

Utrecht
Utrecht

1

1

 

AZ
AZ

Woensdag 6 december 2023

AZ
AZ

1

2

 

NEC
NEC

RKC
RKC

2

3

 

Ajax
Ajax

Donderdag 7 december 2023

PSV
PSV

2

0

 

Heerenveen
Heerenveen

Feyenoord
Feyenoord

3

1

 

Volendam
Volendam

Vrijdag 8 december 2023

Twente
Twente

4

2

 

Excelsior
Excelsior

Zaterdag 9 december 2023

Ajax
Ajax

2

1

 

Sparta
Sparta

PEC
PEC

1

3

 

NEC
NEC

AZ
AZ

4

1

 

Almere
Almere

Zondag 10 december 2023

Go Ahead
Go Ahead

0

2

 

Utrecht
Utrecht

Fortuna
Fortuna

1

0

 

RKC
RKC

Vitesse
Vitesse

2

0

 

Heracles
Heracles

Vrijdag 15 december 2023

NEC
NEC

4

1

 

Fortuna
Fortuna

Zaterdag 16 december 2023

Utrecht
Utrecht

1

1

 

RKC
RKC

Excelsior
Excelsior

1

1

 

Go Ahead
Go Ahead

Heerenveen
Heerenveen

1

2

 

Volendam
Volendam

Zondag 17 december 2023

Almere
Almere

5

0

 

Vitesse
Vitesse

Sparta
Sparta

2

2

 

Twente
Twente

Heracles
Heracles

0

4

 

Feyenoord
Feyenoord

Ajax
Ajax

2

2

 

PEC
PEC

AZ
AZ

0

4

 

PSV
PSV

Vrijdag 12 januari 2024

RKC
RKC

1

2

 

Heracles
Heracles

Zaterdag 13 januari 2024

Fortuna
Fortuna

0

2

 

Sparta
Sparta

Twente
Twente

2

1

 

AZ
AZ

PEC
PEC

2

2

 

Heerenveen
Heerenveen

PSV
PSV

3

1

 

Excelsior
Excelsior

Zondag 14 januari 2024

Volendam
Volendam

0

1

 

Almere
Almere

Go Ahead
Go Ahead

2

3

 

Ajax
Ajax

Vitesse
Vitesse

0

0

 

Utrecht
Utrecht

Feyenoord
Feyenoord

2

2

 

NEC
NEC

Vrijdag 19 januari 2024

Excelsior
Excelsior

3

0

 

Heerenveen
Heerenveen

Zaterdag 20 januari 2024

NEC
NEC

1

0

 

Twente
Twente

Heracles
Heracles

1

1

 

Volendam
Volendam

AZ
AZ

2

2

 

PEC
PEC

Zondag 21 januari 2024

Utrecht
Utrecht

1

1

 

PSV
PSV

Vitesse
Vitesse

1

2

 

Feyenoord
Feyenoord

Sparta
Sparta

0

2

 

Go Ahead
Go Ahead

Ajax
Ajax

4

1

 

RKC
RKC

Woensdag 24 januari 2024

Almere
Almere

0

0

 

Fortuna
Fortuna

Vrijdag 26 januari 2024

PEC
PEC

1

0

 

Vitesse
Vitesse

Zaterdag 27 januari 2024

RKC
RKC

1

1

 

Sparta
Sparta

PSV
PSV

2

0

 

Almere
Almere

Excelsior
Excelsior

1

1

 

Utrecht
Utrecht

Heracles
Heracles

2

4

 

Ajax
Ajax

Zondag 28 januari 2024

Heerenveen
Heerenveen

2

2

 

AZ
AZ

Go Ahead
Go Ahead

2

2

 

NEC
NEC

Feyenoord
Feyenoord

0

0

 

Twente
Twente

Volendam
Volendam

0

1

 

Fortuna
Fortuna

Vrijdag 2 februari 2024

Almere
Almere

2

1

 

Excelsior
Excelsior

Zaterdag 3 februari 2024

Twente
Twente

3

0

 

RKC
RKC

Fortuna
Fortuna

3

3

 

Heerenveen
Heerenveen

Ajax
Ajax

1

1

 

PSV
PSV

NEC
NEC

3

1

 

Heracles
Heracles

Zondag 4 februari 2024

Vitesse
Vitesse

0

2

 

Go Ahead
Go Ahead

AZ
AZ

0

1

 

Feyenoord
Feyenoord

Utrecht
Utrecht

4

2

 

Volendam
Volendam

Sparta
Sparta

0

2

 

PEC
PEC

Vrijdag 9 februari 2024

RKC
RKC

2

0

 

NEC
NEC

Zaterdag 10 februari 2024

Excelsior
Excelsior

0

3

 

Twente
Twente

Almere
Almere

0

0

 

AZ
AZ

Heracles
Heracles

3

2

 

Vitesse
Vitesse

Zondag 11 februari 2024

Go Ahead
Go Ahead

1

1

 

PEC
PEC

Utrecht
Utrecht

4

0

 

Fortuna
Fortuna

Heerenveen
Heerenveen

3

2

 

Ajax
Ajax

Volendam
Volendam

1

5

 

PSV
PSV

Feyenoord
Feyenoord

2

0

 

Sparta
Sparta

Vrijdag 16 februari 2024

PSV
PSV

2

0

 

Heracles
Heracles

Zaterdag 17 februari 2024

Sparta
Sparta

4

2

 

Excelsior
Excelsior

Fortuna
Fortuna

1

2

 

AZ
AZ

Heerenveen
Heerenveen

0

2

 

Go Ahead
Go Ahead

PEC
PEC

0

1

 

Almere
Almere

Zondag 18 februari 2024

Twente
Twente

0

1

 

Utrecht
Utrecht

Ajax
Ajax

2

2

 

NEC
NEC

Vitesse
Vitesse

1

1

 

Volendam
Volendam

Feyenoord
Feyenoord

1

0

 

RKC
RKC

Vrijdag 23 februari 2024

Utrecht
Utrecht

1

0

 

Heracles
Heracles

Zaterdag 24 februari 2024

RKC
RKC

0

1

 

Fortuna
Fortuna

PEC
PEC

1

7

 

PSV
PSV

NEC
NEC

2

0

 

Sparta
Sparta

Zondag 25 februari 2024

Excelsior
Excelsior

0

0

 

Vitesse
Vitesse

Almere
Almere

14:30

Feyenoord
Feyenoord

Twente
Twente

14:30

Go Ahead
Go Ahead

AZ
AZ

16:45

Ajax
Ajax

Volendam
Volendam

20:00

Heerenveen
Heerenveen

Vrijdag 1 maart 2024

Volendam
Volendam

20:00

NEC
NEC

Zaterdag 2 maart 2024

Go Ahead
Go Ahead

18:45

RKC
RKC

Vitesse
Vitesse

20:00

Twente
Twente

Sparta
Sparta

21:00

AZ
AZ

Zondag 3 maart 2024

Ajax
Ajax

12:15

Utrecht
Utrecht

PSV
PSV

14:30

Feyenoord
Feyenoord

Heerenveen
Heerenveen

14:30

PEC
PEC

Fortuna
Fortuna

16:45

Excelsior
Excelsior

Heracles
Heracles

20:00

Almere
Almere

Vrijdag 8 maart 2024

Go Ahead
Go Ahead

20:00

PSV
PSV

Zaterdag 9 maart 2024

Twente
Twente

18:45

Sparta
Sparta

Almere
Almere

20:00

Utrecht
Utrecht

RKC
RKC

21:00

Vitesse
Vitesse

Zondag 10 maart 2024

AZ
AZ

12:15

Excelsior
Excelsior

PEC
PEC

14:30

Volendam
Volendam

Ajax
Ajax

14:30

Fortuna
Fortuna

NEC
NEC

16:45

Heerenveen
Heerenveen

Feyenoord
Feyenoord

20:00

Heracles
Heracles

Vrijdag 15 maart 2024

Heracles
Heracles

20:00

Go Ahead
Go Ahead

Zaterdag 16 maart 2024

Fortuna
Fortuna

18:45

PEC
PEC

Excelsior
Excelsior

20:00

RKC
RKC

Vitesse
Vitesse

21:00

Almere
Almere

Zondag 17 maart 2024

Volendam
Volendam

12:15

AZ
AZ

Utrecht
Utrecht

14:30

NEC
NEC

Heerenveen
Heerenveen

14:30

Feyenoord
Feyenoord

Sparta
Sparta

16:45

Ajax
Ajax

PSV
PSV

20:00

Twente
Twente

Zaterdag 30 maart 2024

NEC
NEC

16:30

PSV
PSV

Sparta
Sparta

18:45

Fortuna
Fortuna

Go Ahead
Go Ahead

20:00

Excelsior
Excelsior

RKC
RKC

20:00

Heerenveen
Heerenveen

AZ
AZ

21:00

Vitesse
Vitesse

Zondag 31 maart 2024

PEC
PEC

12:15

Ajax
Ajax

Feyenoord
Feyenoord

14:30

Utrecht
Utrecht

Twente
Twente

14:30

Heracles
Heracles

Almere
Almere

16:45

Volendam
Volendam

Dinsdag 2 april 2024

Vitesse
Vitesse

18:45

Sparta
Sparta

Excelsior
Excelsior

20:00

PSV
PSV

Fortuna
Fortuna

21:00

NEC
NEC

Woensdag 3 april 2024

Heracles
Heracles

18:45

AZ
AZ

Utrecht
Utrecht

20:00

PEC
PEC

Heerenveen
Heerenveen

21:00

Twente
Twente

Donderdag 4 april 2024

Volendam
Volendam

18:45

Feyenoord
Feyenoord

RKC
RKC

20:00

Almere
Almere

Ajax
Ajax

21:00

Go Ahead
Go Ahead

Zaterdag 6 april 2024

Sparta
Sparta

16:30

Heracles
Heracles

PSV
PSV

18:45

AZ
AZ

PEC
PEC

20:00

Excelsior
Excelsior

Twente
Twente

21:00

Fortuna
Fortuna

Zondag 7 april 2024

Vitesse
Vitesse

12:15

NEC
NEC

Feyenoord
Feyenoord

14:30

Ajax
Ajax

Go Ahead
Go Ahead

14:30

Almere
Almere

Volendam
Volendam

16:45

RKC
RKC

Heerenveen
Heerenveen

20:00

Utrecht
Utrecht

Vrijdag 12 april 2024

Excelsior
Excelsior

20:00

Volendam
Volendam

Zaterdag 13 april 2024

PSV
PSV

16:30

Vitesse
Vitesse

AZ
AZ

18:45

RKC
RKC

Almere
Almere

21:00

Sparta
Sparta

Zondag 14 april 2024

Heracles
Heracles

12:15

Heerenveen
Heerenveen

Fortuna
Fortuna

14:30

Feyenoord
Feyenoord

Utrecht
Utrecht

14:30

Go Ahead
Go Ahead

Ajax
Ajax

16:45

Twente
Twente

NEC
NEC

20:00

PEC
PEC

Woensdag 24 april 2024

Twente
Twente

20:00

Almere
Almere

Donderdag 25 april 2024

Heerenveen
Heerenveen

18:45

PSV
PSV

Go Ahead
Go Ahead

21:00

Feyenoord
Feyenoord

Zondag 28 april 2024

NEC
NEC

12:15

AZ
AZ

PEC
PEC

12:15

Heracles
Heracles

Ajax
Ajax

14:30

Excelsior
Excelsior

RKC
RKC

14:30

Utrecht
Utrecht

Vitesse
Vitesse

16:45

Fortuna
Fortuna

Sparta
Sparta

16:45

Volendam
Volendam

Vrijdag 3 mei 2024

Fortuna
Fortuna

20:00

Go Ahead
Go Ahead

Almere
Almere

20:00

Heerenveen
Heerenveen

Zondag 5 mei 2024

PSV
PSV

12:15

Sparta
Sparta

Heracles
Heracles

12:15

RKC
RKC

Utrecht
Utrecht

14:30

Vitesse
Vitesse

Volendam
Volendam

14:30

Ajax
Ajax

AZ
AZ

16:45

Twente
Twente

Feyenoord
Feyenoord

20:00

PEC
PEC

Maandag 6 mei 2024

Excelsior
Excelsior

20:00

NEC
NEC

Zondag 12 mei 2024

Ajax
Ajax

16:45

Almere
Almere

Excelsior
Excelsior

16:45

Heracles
Heracles

Twente
Twente

16:45

Volendam
Volendam

Utrecht
Utrecht

16:45

Sparta
Sparta

Fortuna
Fortuna

16:45

PSV
PSV

Go Ahead
Go Ahead

16:45

AZ
AZ

NEC
NEC

16:45

Feyenoord
Feyenoord

RKC
RKC

16:45

PEC
PEC

Heerenveen
Heerenveen

16:45

Vitesse
Vitesse

Zondag 19 mei 2024

Almere
Almere

14:30

NEC
NEC

AZ
AZ

14:30

Utrecht
Utrecht

Volendam
Volendam

14:30

Go Ahead
Go Ahead

Feyenoord
Feyenoord

14:30

Excelsior
Excelsior

Heracles
Heracles

14:30

Fortuna
Fortuna

PEC
PEC

14:30

Twente
Twente

PSV
PSV

14:30

RKC
RKC

Sparta
Sparta

14:30

Heerenveen
Heerenveen

Vitesse
Vitesse

14:30

Ajax
Ajax