Eredivisie Seizoen 2021 / 2022 Uitslagen

Eredivisie uitslagen 2021-2022

Op deze pagina vind je het Eredivisie 2021-2022 uitslagen. Dit seizoen is begonnen op 13 augustus 2021 en zal eindigen op 29 mei 2022. Bekijk ook de Eredivisie stand en het Eredivisie programma van dit voetbalseizoen.

Uitslagen: Eredivisie 2021-2022

23 januari 2022

2 – 1
RKC Waalwijk
Fortuna Sittard
0 – 3
Sparta
FC Utrecht
1 – 1
Heracles Almelo
Go Ahead Eagles
1 – 2
PSV
Ajax
1 – 4
NEC
Feyenoord

22 januari 2022

0 – 1
Willem II
FC Twente
0 – 0
AZ
SC Cambuur
0 – 1
SC Heerenveen
PEC Zwolle
1 – 3
Vitesse
FC Groningen

16 januari 2022

1 – 2
Fortuna Sittard
AZ
0 – 1
FC Groningen
PSV
1 – 1
SC Cambuur
Sparta
0 – 3
FC Utrecht
Ajax

15 januari 2022

0 – 2
Go Ahead Eagles
RKC Waalwijk
2 – 0
FC Twente
SC Heerenveen
0 – 1
Feyenoord
Vitesse
0 – 0
NEC
Heracles Almelo

14 januari 2022

2 – 0
PEC Zwolle
Willem II

23 december 2021

1 – 1
Sparta
RKC Waalwijk
2 – 0
PSV
Go Ahead Eagles

22 december 2021

1 – 1
FC Utrecht
FC Twente
5 – 0
Ajax
Fortuna Sittard
1 – 1
Heracles Almelo
SC Cambuur
0 – 3
SC Heerenveen
Feyenoord
0 – 1
Willem II
NEC

21 december 2021

1 – 0
AZ
FC Groningen
1 – 0
Vitesse
PEC Zwolle

19 december 2021

1 – 4
RKC Waalwijk
PSV
0 – 2
Feyenoord
Ajax
0 – 2
Go Ahead Eagles
NEC
1 – 2
SC Cambuur
SC Heerenveen

18 december 2021

1 – 3
PEC Zwolle
FC Twente
4 – 1
AZ
Willem II
4 – 2
Heracles Almelo
FC Groningen
2 – 2
Sparta
Vitesse
2 – 2
Fortuna Sittard
FC Utrecht

12 december 2021

1 – 2
NEC
PSV
1 – 2
Ajax
AZ
1 – 1
FC Groningen
Feyenoord
2 – 1
Vitesse
Heracles Almelo
2 – 1
FC Twente
RKC Waalwijk

11 december 2021

0 – 1
PEC Zwolle
Fortuna Sittard
0 – 0
SC Heerenveen
Sparta
0 – 0
FC Utrecht
Go Ahead Eagles

10 december 2021

1 – 3
Willem II
SC Cambuur

5 december 2021

5 – 0
Feyenoord
Fortuna Sittard
1 – 2
Go Ahead Eagles
FC Twente
3 – 1
AZ
Sparta
2 – 1
RKC Waalwijk
NEC

4 december 2021

0 – 1
Heracles Almelo
SC Heerenveen
1 – 6
SC Cambuur
Vitesse
4 – 1
PSV
FC Utrecht

3 december 2021

1 – 1
FC Groningen
PEC Zwolle

2 december 2021

5 – 0
Ajax
Willem II
2 – 1
AZ
Fortuna Sittard

1 december 2021

2 – 1
Feyenoord
Heracles Almelo

28 november 2021

0 – 0
Vitesse
AZ
1 – 1
SC Heerenveen
PSV
0 – 0
FC Twente
Feyenoord
1 – 0
FC Utrecht
Heracles Almelo
0 – 1
Sparta
Ajax

27 november 2021

0 – 1
Willem II
Go Ahead Eagles
0 – 0
PEC Zwolle
RKC Waalwijk
1 – 4
Fortuna Sittard
FC Groningen

26 november 2021

2 – 3
NEC
SC Cambuur

21 november 2021

2 – 1
SC Cambuur
FC Utrecht
0 – 5
RKC Waalwijk
Ajax
4 – 0
Feyenoord
PEC Zwolle
2 – 1
SC Heerenveen
Willem II
0 – 1
Go Ahead Eagles
FC Groningen

20 november 2021

3 – 1
Heracles Almelo
Fortuna Sittard
1 – 1
AZ
NEC
0 – 1
Sparta
FC Twente
2 – 0
PSV
Vitesse

7 november 2021

0 – 0
Ajax
Go Ahead Eagles
2 – 1
Vitesse
FC Utrecht
1 – 0
Feyenoord
AZ
1 – 4
Fortuna Sittard
PSV
1 – 1
FC Groningen
RKC Waalwijk

6 november 2021

1 – 2
PEC Zwolle
SC Cambuur
0 – 3
Willem II
Sparta
1 – 1
NEC
SC Heerenveen

5 november 2021

1 – 0
FC Twente
Heracles Almelo

31 oktober 2021

4 – 3
Go Ahead Eagles
Fortuna Sittard
5 – 1
FC Utrecht
Willem II
0 – 1
RKC Waalwijk
SC Cambuur
3 – 0
NEC
FC Groningen
0 – 1
Sparta
Feyenoord

30 oktober 2021

3 – 2
AZ
PEC Zwolle
1 – 2
SC Heerenveen
Vitesse
0 – 0
Heracles Almelo
Ajax
5 – 2
PSV
FC Twente

24 oktober 2021

2 – 0
FC Groningen
AZ
5 – 0
Ajax
PSV
2 – 3
SC Cambuur
Feyenoord
1 – 2
Vitesse
Go Ahead Eagles
1 – 2
FC Twente
NEC

23 oktober 2021

1 – 0
RKC Waalwijk
Sparta
1 – 0
PEC Zwolle
Heracles Almelo
2 – 1
FC Utrecht
SC Heerenveen

22 oktober 2021

1 – 1
Willem II
Fortuna Sittard

17 oktober 2021

1 – 1
FC Twente
Willem II
0 – 1
NEC
Vitesse
1 – 1
Sparta
FC Groningen
5 – 1
AZ
FC Utrecht

16 oktober 2021

1 – 0
Fortuna Sittard
SC Cambuur
3 – 1
PSV
PEC Zwolle
0 – 2
SC Heerenveen
Ajax
4 – 2
Go Ahead Eagles
Heracles Almelo
2 – 2
Feyenoord
RKC Waalwijk

3 oktober 2021

2 – 1
PSV
Sparta
2 – 1
Vitesse
Feyenoord
1 – 3
SC Cambuur
AZ
0 – 1
Ajax
FC Utrecht

2 oktober 2021

1 – 3
Fortuna Sittard
NEC
3 – 2
Heracles Almelo
Willem II
0 – 1
PEC Zwolle
SC Heerenveen
1 – 1
RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles

1 oktober 2021

1 – 1
FC Groningen
FC Twente

26 september 2021

1 – 0
Heracles Almelo
RKC Waalwijk
5 – 0
AZ
Go Ahead Eagles
2 – 3
SC Heerenveen
FC Twente
0 – 4
Sparta
SC Cambuur

25 september 2021

5 – 3
Feyenoord
NEC
5 – 1
FC Utrecht
PEC Zwolle
3 – 0
Ajax
FC Groningen
1 – 1
Vitesse
Fortuna Sittard
2 – 1
Willem II
PSV

23 september 2021

3 – 1
FC Twente
AZ
2 – 1
SC Cambuur
Heracles Almelo

22 september 2021

3 – 1
Feyenoord
SC Heerenveen
1 – 1
PEC Zwolle
Sparta
0 – 1
FC Groningen
Vitesse
1 – 2
Go Ahead Eagles
PSV
0 – 3
NEC
FC Utrecht

21 september 2021

1 – 2
RKC Waalwijk
Willem II
0 – 5
Fortuna Sittard
Ajax

19 september 2021

1 – 4
Vitesse
FC Twente
3 – 2
Heracles Almelo
AZ
0 – 4
PSV
Feyenoord
1 – 0
Go Ahead Eagles
PEC Zwolle

18 september 2021

2 – 2
FC Utrecht
RKC Waalwijk
9 – 0
Ajax
SC Cambuur
2 – 1
Willem II
FC Groningen
1 – 0
SC Heerenveen
Fortuna Sittard

17 september 2021

1 – 1
Sparta
NEC

12 september 2021

1 – 2
RKC Waalwijk
Vitesse
3 – 1
Sparta
Fortuna Sittard
1 – 1
FC Groningen
SC Heerenveen
0 – 0
NEC
Willem II

11 september 2021

0 – 3
AZ
PSV
0 – 2
PEC Zwolle
Ajax
5 – 2
SC Cambuur
Go Ahead Eagles
1 – 0
FC Twente
FC Utrecht

29 augustus 2021

1 – 3
SC Heerenveen
AZ
5 – 0
Ajax
Vitesse
0 – 1
Heracles Almelo
NEC
3 – 1
FC Utrecht
Feyenoord

28 augustus 2021

1 – 0
Willem II
PEC Zwolle
2 – 0
Go Ahead Eagles
Sparta
5 – 2
PSV
FC Groningen
2 – 0
SC Cambuur
FC Twente

27 augustus 2021

2 – 2
Fortuna Sittard
RKC Waalwijk

22 augustus 2021

0 – 3
Vitesse
Willem II
2 – 0
Feyenoord
Go Ahead Eagles
1 – 1
FC Twente
Ajax

21 augustus 2021

0 – 0
FC Groningen
FC Utrecht
4 – 1
PSV
SC Cambuur
1 – 1
Sparta
Heracles Almelo
3 – 2
SC Heerenveen
RKC Waalwijk

20 augustus 2021

2 – 0
NEC
PEC Zwolle

15 augustus 2021

0 – 4
Willem II
Feyenoord
0 – 1
PEC Zwolle
Vitesse
4 – 0
FC Utrecht
Sparta
1 – 2
SC Cambuur
FC Groningen

14 augustus 2021

5 – 0
Ajax
NEC
2 – 1
Fortuna Sittard
FC Twente
0 – 2
Heracles Almelo
PSV
1 – 0
RKC Waalwijk
AZ

13 augustus 2021

0 – 1
Go Ahead Eagles
SC Heerenveen