Keuken Kampioen divisie Programma 2019 / 2020

 

Keuken Kampioen Divisie programma 2019-2020

Op deze pagina vind je het Keuken Kampioen Divisie 2019-2020 programma. Dit seizoen is begonnen op 9 augustus 2019 en zal eindigen op 1 mei 2020. Bekijk ook de Keuken Kampioen Divisie stand en de Keuken Kampioen Divisie uitslagen van dit voetbalseizoen.

Programma: Keuken Kampioen Divisie 2019-2020

23 augustus 2019

20:00
Helmond Sport
Almere City FC
20:00
Telstar
Excelsior
20:00
Roda JC
NEC
20:00
De Graafschap
FC Volendam
20:00
TOP Oss
Jong AZ
20:00
FC Den Bosch
FC Eindhoven
20:00
Go Ahead Eagles
Jong FC Utrecht
20:00
NAC Breda
SC Cambuur
20:00
FC Dordrecht
Jong Ajax

26 augustus 2019

20:00
Jong PSV
MVV

30 augustus 2019

20:00
NEC
Telstar
20:00
Excelsior
Helmond Sport
20:00
FC Eindhoven
Go Ahead Eagles
20:00
FC Volendam
NAC Breda
20:00
SC Cambuur
FC Den Bosch
20:00
Jong AZ
FC Dordrecht
20:00
Jong FC Utrecht
Jong PSV
20:00
TOP Oss
De Graafschap
20:00
Jong Ajax
Almere City FC

1 september 2019

14:30
MVV
Roda JC

7 september 2019

18:30
Telstar
SC Cambuur
18:30
FC Dordrecht
MVV
20:45
Go Ahead Eagles
Excelsior

8 september 2019

12:15
Helmond Sport
FC Eindhoven
14:30
Roda JC
TOP Oss
16:45
Almere City FC
FC Volendam

13 september 2019

20:00
Excelsior
Almere City FC
20:00
FC Eindhoven
Roda JC
20:00
MVV
Telstar
20:00
FC Volendam
FC Dordrecht
20:00
SC Cambuur
Helmond Sport
20:00
De Graafschap
Jong Ajax
20:00
FC Den Bosch
NEC
20:00
Jong PSV
Jong AZ
20:00
NAC Breda
Jong FC Utrecht

14 september 2019

19:45
TOP Oss
Go Ahead Eagles

16 september 2019

20:00
Jong AZ
NAC Breda
20:00
Jong Ajax
Jong PSV
20:00
NEC
De Graafschap
20:00
Jong FC Utrecht
FC Den Bosch

20 september 2019

20:00
Telstar
FC Volendam
20:00
Almere City FC
Jong AZ
20:00
Roda JC
Jong FC Utrecht
20:00
De Graafschap
FC Eindhoven
20:00
FC Den Bosch
MVV
20:00
Go Ahead Eagles
Jong Ajax
20:00
NAC Breda
Excelsior
20:00
FC Dordrecht
NEC

21 september 2019

19:45
Helmond Sport
TOP Oss

23 september 2019

20:00
Jong PSV
SC Cambuur

27 september 2019

20:00
FC Volendam
SC Cambuur
20:00
Roda JC
De Graafschap
20:00
Almere City FC
FC Dordrecht
20:00
TOP Oss
NAC Breda
20:00
NEC
Go Ahead Eagles
20:00
Excelsior
Jong PSV
20:00
FC Eindhoven
Telstar
20:00
MVV
Jong Ajax

30 september 2019

20:00
Jong AZ
FC Den Bosch
20:00
Jong FC Utrecht
Helmond Sport

4 oktober 2019

20:00
Helmond Sport
MVV
20:00
Telstar
Roda JC
20:00
Jong Ajax
FC Eindhoven
20:00
De Graafschap
Almere City FC
20:00
FC Den Bosch
TOP Oss
20:00
Go Ahead Eagles
Jong AZ
20:00
Jong PSV
FC Volendam
20:00
NAC Breda
NEC
20:00
FC Dordrecht
Jong FC Utrecht
20:00
SC Cambuur
Excelsior

11 oktober 2019

20:00
MVV
SC Cambuur

12 oktober 2019

18:30
TOP Oss
Telstar
20:45
Roda JC
Helmond Sport

13 oktober 2019

12:15
FC Volendam
FC Den Bosch
14:30
Almere City FC
Go Ahead Eagles
16:45
Excelsior
FC Dordrecht

18 oktober 2019

20:00
Telstar
Almere City FC
20:00
FC Den Bosch
Roda JC
20:00
Go Ahead Eagles
FC Volendam
20:00
MVV
Excelsior
20:00
FC Dordrecht
Helmond Sport
20:00
Jong AZ
Jong Ajax
20:00
SC Cambuur
TOP Oss
20:00
NEC
Jong PSV
20:00
FC Eindhoven
NAC Breda
20:00
Jong FC Utrecht
De Graafschap

21 oktober 2019

20:00
NAC Breda
De Graafschap
20:00
Jong AZ
NEC
20:00
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
20:00
Jong PSV
FC Eindhoven

25 oktober 2019

20:00
Jong FC Utrecht
SC Cambuur
20:00
Helmond Sport
Telstar
20:00
Almere City FC
FC Eindhoven
20:00
TOP Oss
Jong PSV
20:00
Roda JC
NAC Breda
20:00
NEC
MVV
20:00
De Graafschap
FC Dordrecht
20:00
Excelsior
Jong Ajax
20:00
Go Ahead Eagles
FC Den Bosch
20:00
FC Volendam
Jong AZ

1 november 2019

20:00
Telstar
Jong FC Utrecht
20:00
De Graafschap
Excelsior
20:00
FC Den Bosch
Helmond Sport
20:00
FC Eindhoven
Jong AZ
20:00
MVV
Almere City FC
20:00
NAC Breda
Go Ahead Eagles
20:00
FC Dordrecht
TOP Oss
20:00
SC Cambuur
NEC

4 november 2019

20:00
Jong Ajax
FC Volendam
20:00
Jong PSV
Roda JC

8 november 2019

20:00
Helmond Sport
De Graafschap
20:00
Almere City FC
NAC Breda
20:00
Jong Ajax
FC Den Bosch
20:00
Jong AZ
MVV
20:00
Roda JC
SC Cambuur
20:00
NEC
TOP Oss
20:00
Excelsior
FC Eindhoven
20:00
Go Ahead Eagles
FC Dordrecht
20:00
Jong PSV
Telstar
20:00
FC Volendam
Jong FC Utrecht

15 november 2019

20:00
TOP Oss
FC Volendam
20:00
FC Eindhoven
MVV
20:00
FC Dordrecht
Roda JC

17 november 2019

12:15
Telstar
Go Ahead Eagles
14:30
FC Den Bosch
Excelsior
16:45
SC Cambuur
Almere City FC

22 november 2019

20:00
Jong FC Utrecht
Jong AZ
20:00
Almere City FC
FC Den Bosch
20:00
Go Ahead Eagles
Roda JC
20:00
FC Eindhoven
SC Cambuur
20:00
MVV
TOP Oss
20:00
FC Dordrecht
Telstar
20:00
Excelsior
FC Volendam
20:00
Helmond Sport
NEC
20:00
De Graafschap
Jong PSV
20:00
NAC Breda
Jong Ajax

25 november 2019

20:00
Jong AZ
De Graafschap
20:00
Jong Ajax
Helmond Sport
20:00
NEC
Jong FC Utrecht
20:00
Jong PSV
NAC Breda

29 november 2019

20:00
Helmond Sport
Jong PSV
20:00
FC Volendam
NEC
20:00
Telstar
Jong Ajax
20:00
Roda JC
Excelsior
20:00
TOP Oss
FC Eindhoven
20:00
FC Den Bosch
FC Dordrecht
20:00
NAC Breda
MVV
20:00
SC Cambuur
Jong AZ

1 december 2019

14:30
De Graafschap
Go Ahead Eagles

2 december 2019

20:00
Jong FC Utrecht
Almere City FC

6 december 2019

20:00
Telstar
NAC Breda
20:00
Almere City FC
TOP Oss
20:00
FC Dordrecht
SC Cambuur
20:00
Excelsior
NEC
20:00
FC Den Bosch
De Graafschap
20:00
FC Eindhoven
FC Volendam
20:00
MVV
Jong FC Utrecht
20:00
Go Ahead Eagles
Jong PSV

9 december 2019

20:00
Jong AZ
Helmond Sport
20:00
Jong Ajax
Roda JC

13 december 2019

20:00
Jong FC Utrecht
FC Eindhoven
20:00
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
20:00
TOP Oss
Excelsior
20:00
Roda JC
Jong AZ
20:00
NEC
Almere City FC
20:00
De Graafschap
Telstar
20:00
Jong PSV
FC Dordrecht
20:00
NAC Breda
FC Den Bosch
20:00
FC Volendam
MVV
20:00
SC Cambuur
Jong Ajax

20 december 2019

20:00
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
20:00
Almere City FC
Roda JC
20:00
Jong Ajax
TOP Oss
20:00
Excelsior
SC Cambuur
20:00
FC Den Bosch
Jong PSV
20:00
FC Eindhoven
NEC
20:00
MVV
Helmond Sport
20:00
NAC Breda
FC Dordrecht
20:00
FC Volendam
De Graafschap
20:00
Telstar
Jong AZ

10 januari 2020

20:00
Helmond Sport
NAC Breda
20:00
Telstar
FC Eindhoven
20:00
Roda JC
MVV
20:00
NEC
FC Den Bosch
20:00
De Graafschap
Jong FC Utrecht
20:00
Go Ahead Eagles
Almere City FC
20:00
FC Dordrecht
Excelsior
20:00
SC Cambuur
FC Volendam

13 januari 2020

20:00
Jong AZ
TOP Oss
20:00
Jong PSV
Jong Ajax

17 januari 2020

20:00
Excelsior
Telstar
20:00
FC Eindhoven
Helmond Sport
20:00
NAC Breda
Jong AZ
20:00
FC Volendam
Jong PSV
20:00
Almere City FC
De Graafschap
20:00
TOP Oss
SC Cambuur

18 januari 2020

19:45
MVV
NEC

19 januari 2020

14:30
FC Den Bosch
Go Ahead Eagles

20 januari 2020

20:00
Jong FC Utrecht
Roda JC
20:00
Jong Ajax
FC Dordrecht

24 januari 2020

20:00
Helmond Sport
FC Den Bosch
20:00
Telstar
TOP Oss
20:00
Roda JC
FC Volendam
20:00
NEC
Jong Ajax
20:00
De Graafschap
MVV
20:00
Go Ahead Eagles
NAC Breda
20:00
FC Dordrecht
FC Eindhoven
20:00
SC Cambuur
Jong FC Utrecht

27 januari 2020

20:00
Jong PSV
Excelsior
20:00
Jong AZ
Almere City FC

31 januari 2020

20:00
Almere City FC
Telstar
20:00
FC Den Bosch
Jong AZ
20:00
TOP Oss
Roda JC
20:00
NEC
SC Cambuur
20:00
Excelsior
NAC Breda
20:00
FC Eindhoven
De Graafschap
20:00
MVV
Jong PSV
20:00
FC Volendam
Helmond Sport

3 februari 2020

20:00
Jong Ajax
Go Ahead Eagles
20:00
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht

7 februari 2020

20:00
Helmond Sport
Excelsior
20:00
Telstar
NEC
20:00
Roda JC
FC Den Bosch
20:00
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
20:00
NAC Breda
TOP Oss
20:00
FC Dordrecht
Almere City FC
20:00
SC Cambuur
MVV

10 februari 2020

20:00
Jong PSV
De Graafschap
20:00
Jong FC Utrecht
Jong Ajax
20:00
Jong AZ
FC Volendam

14 februari 2020

20:00
FC Volendam
Telstar
20:00
Almere City FC
SC Cambuur
20:00
NEC
Helmond Sport
20:00
De Graafschap
Roda JC
20:00
Excelsior
Jong AZ
20:00
TOP Oss
FC Dordrecht
20:00
FC Den Bosch
Jong FC Utrecht
20:00
FC Eindhoven
Jong PSV
20:00
MVV
Go Ahead Eagles

17 februari 2020

20:00
Jong Ajax
NAC Breda

21 februari 2020

20:00
Jong PSV
TOP Oss
20:00
Helmond Sport
Jong Ajax
20:00
Telstar
MVV
20:00
FC Dordrecht
De Graafschap
20:00
Excelsior
FC Den Bosch
20:00
Go Ahead Eagles
NEC
20:00
NAC Breda
Almere City FC
20:00
SC Cambuur
Roda JC

24 februari 2020

20:00
Jong FC Utrecht
FC Volendam
20:00
Jong AZ
FC Eindhoven

28 februari 2020

20:00
Almere City FC
Helmond Sport
20:00
TOP Oss
Jong FC Utrecht
20:00
Jong Ajax
Telstar
20:00
Roda JC
FC Dordrecht
20:00
NEC
NAC Breda
20:00
De Graafschap
Jong AZ
20:00
FC Eindhoven
Excelsior
20:00
MVV
FC Den Bosch
20:00
FC Volendam
Go Ahead Eagles
20:00
SC Cambuur
Jong PSV

6 maart 2020

20:00
Telstar
Jong PSV
20:00
FC Volendam
Jong Ajax
20:00
Excelsior
MVV
20:00
FC Den Bosch
Almere City FC
20:00
NAC Breda
Roda JC
20:00
Helmond Sport
FC Dordrecht
20:00
FC Eindhoven
TOP Oss

8 maart 2020

14:30
Go Ahead Eagles
De Graafschap

9 maart 2020

20:00
Jong FC Utrecht
NEC
20:00
Jong AZ
SC Cambuur

13 maart 2020

20:00
Almere City FC
Jong FC Utrecht
20:00
TOP Oss
FC Den Bosch
20:00
Roda JC
Telstar
20:00
NEC
FC Volendam
20:00
De Graafschap
Helmond Sport
20:00
MVV
FC Eindhoven
20:00
FC Dordrecht
Jong AZ
20:00
SC Cambuur
NAC Breda

16 maart 2020

20:00
Jong Ajax
Excelsior
20:00
Jong PSV
Go Ahead Eagles

20 maart 2020

20:00
Helmond Sport
Roda JC
20:00
FC Eindhoven
Jong Ajax
20:00
FC Volendam
Almere City FC
20:00
Telstar
FC Dordrecht
20:00
Excelsior
TOP Oss
20:00
FC Den Bosch
NAC Breda
20:00
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
20:00
Jong AZ
Jong PSV

22 maart 2020

14:30
De Graafschap
NEC
14:30
Jong FC Utrecht
MVV

27 maart 2020

20:00
Almere City FC
Excelsior
20:00
TOP Oss
Helmond Sport
20:00
Roda JC
Go Ahead Eagles
20:00
MVV
FC Volendam
20:00
FC Dordrecht
FC Den Bosch
20:00
SC Cambuur
FC Eindhoven

3 april 2020

20:00
FC Volendam
TOP Oss
20:00
Jong Ajax
De Graafschap
20:00
NEC
Jong AZ
20:00
Jong PSV
Jong FC Utrecht
20:00
NAC Breda
Telstar
20:00
Excelsior
Roda JC
20:00
FC Den Bosch
SC Cambuur
20:00
Go Ahead Eagles
Helmond Sport
20:00
FC Eindhoven
Almere City FC
20:00
MVV
FC Dordrecht

6 april 2020

20:00
Jong FC Utrecht
Telstar
20:00
Jong Ajax
Jong AZ
20:00
De Graafschap
NAC Breda
20:00
Jong PSV
NEC

10 april 2020

20:00
Helmond Sport
Jong FC Utrecht
20:00
Telstar
FC Den Bosch
20:00
Almere City FC
Jong Ajax
20:00
TOP Oss
MVV
20:00
Roda JC
Jong PSV
20:00
NEC
Excelsior
20:00
NAC Breda
FC Eindhoven
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam
20:00
SC Cambuur
De Graafschap
20:00
Jong AZ
Go Ahead Eagles

13 april 2020

14:30
Jong FC Utrecht
NAC Breda
14:30
Almere City FC
NEC
14:30
Roda JC
FC Eindhoven
14:30
De Graafschap
TOP Oss
14:30
FC Den Bosch
Jong Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
Telstar
14:30
MVV
Jong AZ
14:30
Jong PSV
Helmond Sport
14:30
FC Volendam
Excelsior
14:30
SC Cambuur
FC Dordrecht

17 april 2020

20:00
FC Eindhoven
FC Den Bosch
20:00
Telstar
De Graafschap
20:00
TOP Oss
Almere City FC
20:00
NEC
Roda JC
20:00
NAC Breda
FC Volendam
20:00
FC Dordrecht
Jong PSV
20:00
Helmond Sport
SC Cambuur

18 april 2020

18:30
Excelsior
Go Ahead Eagles

20 april 2020

20:00
Jong AZ
Jong FC Utrecht
20:00
Jong Ajax
MVV

24 april 2020

20:00
Jong FC Utrecht
Excelsior
20:00
Helmond Sport
Jong AZ
20:00
TOP Oss
NEC
20:00
Roda JC
Jong Ajax
20:00
De Graafschap
FC Den Bosch
20:00
MVV
NAC Breda
20:00
Jong PSV
Almere City FC
20:00
FC Dordrecht
Go Ahead Eagles
20:00
FC Volendam
FC Eindhoven
20:00
SC Cambuur
Telstar

1 mei 2020

20:00
Telstar
Helmond Sport
20:00
Almere City FC
MVV
20:00
Jong Ajax
SC Cambuur
20:00
NEC
FC Dordrecht
20:00
Excelsior
De Graafschap
20:00
FC Den Bosch
FC Volendam
20:00
Go Ahead Eagles
TOP Oss
20:00
FC Eindhoven
Jong FC Utrecht
20:00
NAC Breda
Jong PSV
20:00
Jong AZ
Roda JC