Keuken Kampioen divisie Programma 2019 / 2020

Keuken Kampioen Divisie programma 2019-2020

Op deze pagina vind je het Keuken Kampioen Divisie 2019-2020 programma. Dit seizoen is begonnen op 9 augustus 2019 en zal eindigen op 1 mei 2020. Bekijk ook de Keuken Kampioen Divisie stand en de Keuken Kampioen Divisie uitslagen van dit voetbalseizoen.

Programma: Keuken Kampioen Divisie 2019-2020

29 november 2019

20:00
Helmond Sport
Jong PSV
20:00
FC Volendam
NEC
20:00
Telstar
Jong Ajax
20:00
Roda JC
Excelsior
20:00
TOP Oss
FC Eindhoven
20:00
FC Den Bosch
FC Dordrecht
20:00
NAC Breda
MVV
20:00
SC Cambuur
Jong AZ

1 december 2019

14:30
De Graafschap
Go Ahead Eagles

2 december 2019

20:00
Jong FC Utrecht
Almere City FC

6 december 2019

20:00
Telstar
NAC Breda
20:00
Almere City FC
TOP Oss
20:00
FC Dordrecht
SC Cambuur
20:00
Excelsior
NEC
20:00
FC Den Bosch
De Graafschap
20:00
FC Eindhoven
FC Volendam
20:00
MVV
Jong FC Utrecht
20:00
Go Ahead Eagles
Jong PSV

9 december 2019

20:00
Jong AZ
Helmond Sport
20:00
Jong Ajax
Roda JC

13 december 2019

20:00
Jong FC Utrecht
FC Eindhoven
20:00
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
20:00
TOP Oss
Excelsior
20:00
Roda JC
Jong AZ
20:00
NEC
Almere City FC
20:00
De Graafschap
Telstar
20:00
Jong PSV
FC Dordrecht
20:00
NAC Breda
FC Den Bosch
20:00
FC Volendam
MVV
20:00
SC Cambuur
Jong Ajax

20 december 2019

20:00
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
20:00
Almere City FC
Roda JC
20:00
Jong Ajax
TOP Oss
20:00
FC Den Bosch
Jong PSV
20:00
FC Eindhoven
NEC
20:00
MVV
Helmond Sport
20:00
FC Volendam
De Graafschap

21 december 2019

19:45
NAC Breda
FC Dordrecht

22 december 2019

14:30
Excelsior
SC Cambuur
14:30
Telstar
Jong AZ

10 januari 2020

20:00
Helmond Sport
NAC Breda
20:00
Telstar
FC Eindhoven
20:00
De Graafschap
Jong FC Utrecht
20:00
FC Dordrecht
Excelsior
20:00
SC Cambuur
FC Volendam

12 januari 2020

12:15
Roda JC
MVV
14:30
Go Ahead Eagles
Almere City FC
16:45
NEC
FC Den Bosch

13 januari 2020

20:00
Jong AZ
TOP Oss
20:00
Jong PSV
Jong Ajax

17 januari 2020

20:00
Excelsior
Telstar
20:00
FC Eindhoven
Helmond Sport
20:00
NAC Breda
Jong AZ
20:00
FC Volendam
Jong PSV
20:00
MVV
NEC
20:00
Almere City FC
De Graafschap
20:00
TOP Oss
SC Cambuur

19 januari 2020

14:30
FC Den Bosch
Go Ahead Eagles

20 januari 2020

20:00
Jong FC Utrecht
Roda JC
20:00
Jong Ajax
FC Dordrecht

24 januari 2020

20:00
Helmond Sport
FC Den Bosch
20:00
Telstar
TOP Oss
20:00
Roda JC
FC Volendam
20:00
NEC
Jong Ajax
20:00
De Graafschap
MVV
20:00
Go Ahead Eagles
NAC Breda
20:00
FC Dordrecht
FC Eindhoven
20:00
SC Cambuur
Jong FC Utrecht

27 januari 2020

20:00
Jong PSV
Excelsior
20:00
Jong AZ
Almere City FC

31 januari 2020

20:00
Almere City FC
Telstar
20:00
FC Den Bosch
Jong AZ
20:00
TOP Oss
Roda JC
20:00
NEC
SC Cambuur
20:00
Excelsior
NAC Breda
20:00
FC Eindhoven
De Graafschap
20:00
MVV
Jong PSV
20:00
FC Volendam
Helmond Sport

3 februari 2020

20:00
Jong Ajax
Go Ahead Eagles
20:00
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht

7 februari 2020

20:00
Helmond Sport
Excelsior
20:00
Telstar
NEC
20:00
Roda JC
FC Den Bosch
20:00
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
20:00
NAC Breda
TOP Oss
20:00
FC Dordrecht
Almere City FC
20:00
SC Cambuur
MVV

10 februari 2020

20:00
Jong PSV
De Graafschap
20:00
Jong FC Utrecht
Jong Ajax
20:00
Jong AZ
FC Volendam

14 februari 2020

20:00
FC Volendam
Telstar
20:00
Almere City FC
SC Cambuur
20:00
NEC
Helmond Sport
20:00
De Graafschap
Roda JC
20:00
Excelsior
Jong AZ
20:00
TOP Oss
FC Dordrecht
20:00
FC Den Bosch
Jong FC Utrecht
20:00
FC Eindhoven
Jong PSV
20:00
MVV
Go Ahead Eagles

17 februari 2020

20:00
Jong Ajax
NAC Breda

21 februari 2020

20:00
Jong PSV
TOP Oss
20:00
Helmond Sport
Jong Ajax
20:00
Telstar
MVV
20:00
FC Dordrecht
De Graafschap
20:00
Excelsior
FC Den Bosch
20:00
Go Ahead Eagles
NEC
20:00
NAC Breda
Almere City FC
20:00
SC Cambuur
Roda JC

24 februari 2020

20:00
Jong FC Utrecht
FC Volendam
20:00
Jong AZ
FC Eindhoven

28 februari 2020

20:00
Almere City FC
Helmond Sport
20:00
TOP Oss
Jong FC Utrecht
20:00
Jong Ajax
Telstar
20:00
Roda JC
FC Dordrecht
20:00
NEC
NAC Breda
20:00
De Graafschap
Jong AZ
20:00
FC Eindhoven
Excelsior
20:00
MVV
FC Den Bosch
20:00
FC Volendam
Go Ahead Eagles
20:00
SC Cambuur
Jong PSV

6 maart 2020

20:00
Telstar
Jong PSV
20:00
FC Volendam
Jong Ajax
20:00
Excelsior
MVV
20:00
FC Den Bosch
Almere City FC
20:00
NAC Breda
Roda JC
20:00
Helmond Sport
FC Dordrecht
20:00
FC Eindhoven
TOP Oss

8 maart 2020

14:30
Go Ahead Eagles
De Graafschap

9 maart 2020

20:00
Jong FC Utrecht
NEC
20:00
Jong AZ
SC Cambuur

13 maart 2020

20:00
Almere City FC
Jong FC Utrecht
20:00
TOP Oss
FC Den Bosch
20:00
Roda JC
Telstar
20:00
NEC
FC Volendam
20:00
De Graafschap
Helmond Sport
20:00
MVV
FC Eindhoven
20:00
FC Dordrecht
Jong AZ
20:00
SC Cambuur
NAC Breda

16 maart 2020

20:00
Jong Ajax
Excelsior
20:00
Jong PSV
Go Ahead Eagles

20 maart 2020

20:00
Helmond Sport
Roda JC
20:00
FC Eindhoven
Jong Ajax
20:00
FC Volendam
Almere City FC
20:00
Telstar
FC Dordrecht
20:00
Excelsior
TOP Oss
20:00
FC Den Bosch
NAC Breda
20:00
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
20:00
Jong AZ
Jong PSV

22 maart 2020

14:30
De Graafschap
NEC
14:30
Jong FC Utrecht
MVV

27 maart 2020

info
Almere City FC
Excelsior
info
TOP Oss
Helmond Sport
info
Roda JC
Go Ahead Eagles
info
MVV
FC Volendam
info
FC Dordrecht
FC Den Bosch
info
SC Cambuur
FC Eindhoven

3 april 2020

20:00
FC Volendam
TOP Oss
20:00
Jong Ajax
De Graafschap
20:00
NEC
Jong AZ
20:00
Jong PSV
Jong FC Utrecht
20:00
NAC Breda
Telstar
20:00
Excelsior
Roda JC
20:00
FC Den Bosch
SC Cambuur
20:00
Go Ahead Eagles
Helmond Sport
20:00
FC Eindhoven
Almere City FC
20:00
MVV
FC Dordrecht

6 april 2020

20:00
Jong FC Utrecht
Telstar
20:00
Jong Ajax
Jong AZ
20:00
De Graafschap
NAC Breda
20:00
Jong PSV
NEC

10 april 2020

20:00
Helmond Sport
Jong FC Utrecht
20:00
Telstar
FC Den Bosch
20:00
Almere City FC
Jong Ajax
20:00
TOP Oss
MVV
20:00
Roda JC
Jong PSV
20:00
NEC
Excelsior
20:00
NAC Breda
FC Eindhoven
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam
20:00
SC Cambuur
De Graafschap
20:00
Jong AZ
Go Ahead Eagles

13 april 2020

14:30
Jong FC Utrecht
NAC Breda
14:30
Almere City FC
NEC
14:30
Roda JC
FC Eindhoven
14:30
De Graafschap
TOP Oss
14:30
FC Den Bosch
Jong Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
Telstar
14:30
MVV
Jong AZ
14:30
Jong PSV
Helmond Sport
14:30
FC Volendam
Excelsior
14:30
SC Cambuur
FC Dordrecht

17 april 2020

20:00
FC Eindhoven
FC Den Bosch
20:00
Telstar
De Graafschap
20:00
TOP Oss
Almere City FC
20:00
NEC
Roda JC
20:00
NAC Breda
FC Volendam
20:00
FC Dordrecht
Jong PSV
20:00
Helmond Sport
SC Cambuur

18 april 2020

18:30
Excelsior
Go Ahead Eagles

20 april 2020

20:00
Jong AZ
Jong FC Utrecht
20:00
Jong Ajax
MVV

24 april 2020

20:00
Jong FC Utrecht
Excelsior
20:00
Helmond Sport
Jong AZ
20:00
TOP Oss
NEC
20:00
Roda JC
Jong Ajax
20:00
De Graafschap
FC Den Bosch
20:00
MVV
NAC Breda
20:00
Jong PSV
Almere City FC
20:00
FC Dordrecht
Go Ahead Eagles
20:00
FC Volendam
FC Eindhoven
20:00
SC Cambuur
Telstar

1 mei 2020

20:00
Telstar
Helmond Sport
20:00
Almere City FC
MVV
20:00
Jong Ajax
SC Cambuur
20:00
NEC
FC Dordrecht
20:00
Excelsior
De Graafschap
20:00
FC Den Bosch
FC Volendam
20:00
Go Ahead Eagles
TOP Oss
20:00
FC Eindhoven
Jong FC Utrecht
20:00
NAC Breda
Jong PSV
20:00
Jong AZ
Roda JC