Keuken Kampioen Divisie uitslagen 2020 / 2021

Keuken Kampioen Divisie uitslagen 2020-2021

Op deze pagina vind je het Keuken Kampioen Divisie 2020-2021 uitslagen. Dit seizoen is begonnen op 28 augustus 2020 en zal eindigen op 14 mei 2021. Bekijk ook de Keuken Kampioen Divisie stand en het Keuken Kampioen Divisie programma van dit voetbalseizoen.

Uitslagen: Keuken Kampioen Divisie 2020-2021

18 januari 2021

1 – 1
Jong PSV
NAC Breda
1 – 2
Jong FC Utrecht
Jong Ajax

17 januari 2021

0 – 0
NEC
SC Cambuur

16 januari 2021

1 – 4
TOP Oss
Telstar

15 januari 2021

3 – 0
Go Ahead Eagles
MVV
4 – 0
Helmond Sport
FC Den Bosch
2 – 5
Jong AZ
Almere City FC
0 – 0
FC Dordrecht
FC Volendam
1 – 0
Excelsior
FC Eindhoven
1 – 3
Roda JC
De Graafschap

11 januari 2021

2 – 3
FC Dordrecht
Jong PSV
1 – 2
FC Den Bosch
Jong AZ

10 januari 2021

1 – 0
Go Ahead Eagles
TOP Oss

9 januari 2021

2 – 2
Jong Ajax
Helmond Sport

8 januari 2021

2 – 2
NAC Breda
Roda JC
0 – 0
Almere City FC
FC Eindhoven
0 – 1
SC Cambuur
FC Volendam
0 – 2
MVV
Jong FC Utrecht
3 – 2
NEC
Excelsior
2 – 0
De Graafschap
Telstar

5 januari 2021

1 – 0
TOP Oss
Jong Ajax
2 – 3
Jong PSV
Go Ahead Eagles

4 januari 2021

3 – 1
Jong FC Utrecht
FC Den Bosch
0 – 1
Jong AZ
Roda JC

3 januari 2021

0 – 1
FC Volendam
MVV
5 – 2
Telstar
NEC
2 – 5
FC Eindhoven
SC Cambuur
0 – 3
Excelsior
NAC Breda

2 januari 2021

1 – 0
Almere City FC
De Graafschap
5 – 2
Helmond Sport
FC Dordrecht

21 december 2020

1 – 2
Jong Ajax
Telstar
1 – 2
Jong PSV
Almere City FC

20 december 2020

0 – 3
Roda JC
Go Ahead Eagles
0 – 1
Excelsior
SC Cambuur

19 december 2020

0 – 1
NEC
TOP Oss
3 – 1
De Graafschap
Jong FC Utrecht

18 december 2020

3 – 1
MVV
FC Dordrecht
2 – 2
Jong AZ
Helmond Sport
1 – 1
FC Den Bosch
FC Eindhoven
3 – 0
NAC Breda
FC Volendam

14 december 2020

2 – 2
Roda JC
Helmond Sport
0 – 1
Jong FC Utrecht
TOP Oss

12 december 2020

4 – 0
FC Eindhoven
MVV
2 – 0
SC Cambuur
Jong AZ
1 – 2
FC Dordrecht
NEC

11 december 2020

2 – 3
Telstar
Almere City FC
0 – 0
Go Ahead Eagles
NAC Breda
2 – 2
De Graafschap
Jong Ajax
3 – 2
TOP Oss
Jong PSV
3 – 2
Jong FC Utrecht
Excelsior
6 – 0
FC Volendam
FC Den Bosch

7 december 2020

2 – 3
Excelsior
FC Volendam
1 – 1
Jong Ajax
FC Eindhoven

6 december 2020

0 – 1
NAC Breda
FC Dordrecht
2 – 2
FC Den Bosch
NEC

5 december 2020

1 – 1
Jong PSV
Roda JC
0 – 1
Jong AZ
TOP Oss

4 december 2020

4 – 1
Almere City FC
Jong FC Utrecht
0 – 2
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
2 – 3
MVV
De Graafschap
1 – 2
Telstar
SC Cambuur

1 december 2020

0 – 1
Go Ahead Eagles
Jong AZ

30 november 2020

2 – 1
NEC
MVV
1 – 2
Jong FC Utrecht
Telstar
0 – 1
Jong PSV
SC Cambuur

29 november 2020

3 – 2
FC Eindhoven
De Graafschap

28 november 2020

3 – 1
FC Dordrecht
Jong Ajax
3 – 1
Roda JC
Excelsior

27 november 2020

2 – 2
FC Volendam
Almere City FC
1 – 0
Helmond Sport
Jong PSV
3 – 1
SC Cambuur
FC Den Bosch
0 – 0
TOP Oss
NAC Breda

24 november 2020

1 – 1
Jong PSV
Jong FC Utrecht

23 november 2020

1 – 1
Jong Ajax
FC Volendam
0 – 3
Jong AZ
NEC

21 november 2020

3 – 0
Almere City FC
Go Ahead Eagles
2 – 4
FC Eindhoven
NAC Breda

20 november 2020

2 – 1
Jong FC Utrecht
Helmond Sport
2 – 2
FC Den Bosch
Jong Ajax
3 – 3
MVV
Jong PSV
1 – 1
NEC
Roda JC
1 – 1
FC Volendam
TOP Oss
4 – 1
Excelsior
Jong AZ

19 november 2020

0 – 2
De Graafschap
SC Cambuur
2 – 0
Telstar
FC Dordrecht

15 november 2020

7 – 2
SC Cambuur
Almere City FC
3 – 0
Go Ahead Eagles
FC Den Bosch

14 november 2020

2 – 0
Roda JC
MVV
1 – 0
NAC Breda
Telstar
0 – 2
FC Dordrecht
De Graafschap

13 november 2020

0 – 1
TOP Oss
FC Eindhoven
2 – 1
Helmond Sport
Excelsior

11 november 2020

1 – 0
De Graafschap
NAC Breda

10 november 2020

1 – 2
Telstar
Go Ahead Eagles
3 – 0
Excelsior
TOP Oss

9 november 2020

2 – 0
Jong FC Utrecht
Roda JC
5 – 1
FC Eindhoven
FC Dordrecht

7 november 2020

2 – 3
SC Cambuur
Jong Ajax
2 – 5
De Graafschap
FC Volendam

6 november 2020

2 – 0
Almere City FC
Jong AZ
2 – 2
NEC
Helmond Sport
1 – 2
FC Den Bosch
Jong PSV
1 – 4
MVV
NAC Breda

3 november 2020

0 – 3
FC Dordrecht
Jong FC Utrecht

2 november 2020

1 – 1
Jong AZ
Telstar

1 november 2020

2 – 0
FC Volendam
FC Eindhoven

31 oktober 2020

0 – 0
Roda JC
FC Den Bosch
0 – 0
Go Ahead Eagles
Excelsior

30 oktober 2020

0 – 1
NAC Breda
NEC
0 – 2
TOP Oss
De Graafschap
1 – 1
Helmond Sport
MVV
1 – 4
Jong Ajax
Almere City FC

23 oktober 2020

2 – 0
Almere City FC
NAC Breda
3 – 0
SC Cambuur
Roda JC
0 – 1
FC Den Bosch
Excelsior
3 – 0
FC Eindhoven
Jong AZ
2 – 1
De Graafschap
Jong PSV
1 – 5
MVV
Jong Ajax
2 – 1
NEC
Go Ahead Eagles
2 – 0
Telstar
Helmond Sport
7 – 1
FC Volendam
FC Dordrecht

20 oktober 2020

2 – 0
TOP Oss
FC Den Bosch
0 – 4
NAC Breda
SC Cambuur
1 – 1
Jong PSV
NEC

19 oktober 2020

2 – 6
Jong AZ
FC Volendam
1 – 1
Roda JC
Telstar
3 – 2
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
1 – 2
Helmond Sport
De Graafschap

18 oktober 2020

2 – 2
FC Dordrecht
Almere City FC

17 oktober 2020

3 – 0
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven

16 oktober 2020

5 – 1
FC Volendam
Jong PSV
2 – 0
Excelsior
MVV
1 – 4
Jong FC Utrecht
NEC
3 – 2
Jong Ajax
Jong AZ

15 oktober 2020

1 – 1
FC Den Bosch
Almere City FC

13 oktober 2020

0 – 0
Go Ahead Eagles
De Graafschap

12 oktober 2020

1 – 2
FC Den Bosch
Helmond Sport

11 oktober 2020

5 – 0
SC Cambuur
FC Dordrecht

10 oktober 2020

1 – 1
Telstar
TOP Oss
2 – 1
Almere City FC
Roda JC
0 – 2
MVV
Go Ahead Eagles

9 oktober 2020

1 – 1
FC Eindhoven
Excelsior

6 oktober 2020

1 – 5
Helmond Sport
SC Cambuur

5 oktober 2020

2 – 0
TOP Oss
FC Dordrecht
1 – 2
Excelsior
De Graafschap

4 oktober 2020

1 – 1
Roda JC
FC Volendam

3 oktober 2020

6 – 0
NEC
FC Eindhoven

2 oktober 2020

3 – 3
Jong AZ
MVV
4 – 0
NAC Breda
Jong Ajax
2 – 3
Go Ahead Eagles
Jong FC Utrecht
3 – 0
Jong PSV
Telstar

29 september 2020

3 – 3
FC Eindhoven
Roda JC

28 september 2020

6 – 1
Telstar
FC Den Bosch
3 – 0
Jong Ajax
Excelsior

27 september 2020

0 – 0
FC Volendam
Go Ahead Eagles
2 – 0
De Graafschap
NEC

26 september 2020

2 – 1
NAC Breda
Jong PSV

25 september 2020

3 – 0
MVV
TOP Oss
5 – 2
SC Cambuur
Jong FC Utrecht
2 – 0
Almere City FC
Helmond Sport
2 – 0
FC Dordrecht
Jong AZ

22 september 2020

2 – 0
FC Den Bosch
MVV
1 – 2
Excelsior
Telstar

21 september 2020

0 – 2
Jong FC Utrecht
NAC Breda
7 – 3
Jong AZ
De Graafschap

20 september 2020

0 – 1
NEC
Almere City FC

19 september 2020

2 – 2
TOP Oss
SC Cambuur

18 september 2020

0 – 3
Go Ahead Eagles
Jong Ajax
4 – 0
Roda JC
FC Dordrecht
1 – 2
Jong PSV
FC Eindhoven
0 – 1
Helmond Sport
FC Volendam

15 september 2020

1 – 3
FC Volendam
NEC
3 – 0
Almere City FC
TOP Oss

14 september 2020

1 – 2
Jong FC Utrecht
Jong AZ
2 – 1
NAC Breda
FC Den Bosch
1 – 2
Jong Ajax
Jong PSV

13 september 2020

1 – 2
Telstar
MVV

12 september 2020

4 – 0
De Graafschap
Roda JC

11 september 2020

1 – 4
Jong AZ
Jong PSV
2 – 1
NEC
Jong Ajax
0 – 2
SC Cambuur
Go Ahead Eagles
0 – 1
FC Volendam
Jong FC Utrecht
1 – 3
FC Dordrecht
Excelsior
0 – 0
FC Eindhoven
Helmond Sport

6 september 2020

0 – 2
Helmond Sport
NAC Breda
2 – 1
FC Den Bosch
FC Dordrecht
4 – 6
Excelsior
Almere City FC

5 september 2020

3 – 0
Roda JC
TOP Oss
1 – 7
MVV
SC Cambuur
2 – 3
FC Eindhoven
Telstar

31 augustus 2020

4 – 2
De Graafschap
FC Den Bosch

30 augustus 2020

0 – 0
Almere City FC
MVV
0 – 0
FC Dordrecht
Go Ahead Eagles
0 – 4
Jong Ajax
Roda JC
2 – 2
Telstar
FC Volendam

29 augustus 2020

6 – 1
NAC Breda
Jong AZ
1 – 2
TOP Oss
Helmond Sport
1 – 6
Jong PSV
Excelsior

28 augustus 2020

2 – 0
SC Cambuur
NEC
1 – 2
Jong FC Utrecht
FC Eindhoven