Keuken Kampioen Divisie uitslagen 2018 / 2019

Keuken Kampioen Divisie uitslagen 2018-2019

Op deze pagina vind je het Keuken Kampioen Divisie 2018-2019 uitslagen. Dit seizoen is begonnen op 17 augustus 2018 en zal eindigen op 3 mei 2019. Bekijk ook de Keuken Kampioen Divisie stand en het Keuken Kampioen Divisie programma van dit voetbalseizoen.

Uitslagen: Keuken Kampioen Divisie 2018-2019

15 maart 2019

1 – 3
Jong FC Utrecht
FC Eindhoven
3 – 1
SC Cambuur
Jong PSV
2 – 1
TOP Oss
Jong Ajax
1 – 3
Almere City FC
Sparta
3 – 2
FC Dordrecht
Roda JC
1 – 0
Telstar
Jong AZ
1 – 4
MVV
RKC Waalwijk
5 – 0
FC Twente
FC Volendam
5 – 0
NEC
FC Den Bosch
1 – 1
Helmond Sport
Go Ahead Eagles

11 maart 2019

1 – 1
Jong Ajax
Jong AZ

8 maart 2019

3 – 0
FC Den Bosch
Helmond Sport
1 – 1
MVV
Almere City FC
0 – 0
FC Eindhoven
Sparta
3 – 1
Jong PSV
Jong FC Utrecht
0 – 2
TOP Oss
FC Twente
0 – 1
FC Volendam
Go Ahead Eagles
1 – 0
Telstar
FC Dordrecht
0 – 2
RKC Waalwijk
SC Cambuur
1 – 0
NEC
Roda JC

4 maart 2019

1 – 1
Jong AZ
FC Volendam

1 maart 2019

0 – 0
SC Cambuur
TOP Oss
2 – 0
Go Ahead Eagles
MVV
1 – 1
Roda JC
FC Twente
2 – 0
Almere City FC
FC Eindhoven
0 – 2
Helmond Sport
Jong PSV
2 – 2
Jong Ajax
FC Den Bosch
0 – 1
Jong FC Utrecht
Telstar
2 – 2
FC Dordrecht
NEC
2 – 1
Sparta
RKC Waalwijk

25 februari 2019

1 – 2
Jong FC Utrecht
TOP Oss

24 februari 2019

6 – 1
Sparta
Go Ahead Eagles

22 februari 2019

2 – 2
Jong PSV
Roda JC
1 – 2
FC Den Bosch
MVV
1 – 3
SC Cambuur
FC Dordrecht
3 – 3
RKC Waalwijk
FC Volendam
5 – 0
NEC
Almere City FC
0 – 2
Telstar
Jong Ajax
1 – 0
FC Twente
FC Eindhoven
1 – 3
Helmond Sport
Jong AZ

18 februari 2019

0 – 2
Jong PSV
FC Twente

15 februari 2019

4 – 2
MVV
Jong FC Utrecht
1 – 4
FC Dordrecht
Sparta
0 – 1
RKC Waalwijk
Almere City FC
4 – 4
Go Ahead Eagles
NEC
1 – 0
FC Volendam
Helmond Sport
1 – 1
FC Eindhoven
Jong Ajax
1 – 0
Roda JC
SC Cambuur
1 – 0
TOP Oss
Telstar
0 – 0
Jong AZ
FC Den Bosch

11 februari 2019

2 – 4
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
5 – 1
Jong Ajax
Roda JC

8 februari 2019

1 – 1
FC Den Bosch
FC Volendam
1 – 2
Helmond Sport
FC Dordrecht
0 – 3
Telstar
RKC Waalwijk
1 – 1
SC Cambuur
NEC
0 – 3
Sparta
FC Twente
1 – 3
TOP Oss
MVV
2 – 0
Almere City FC
Jong AZ
1 – 2
FC Eindhoven
Jong PSV

4 februari 2019

3 – 1
Jong PSV
TOP Oss
2 – 1
Jong AZ
SC Cambuur

1 februari 2019

4 – 1
NEC
Jong FC Utrecht
3 – 3
FC Dordrecht
Jong Ajax
2 – 2
FC Volendam
Sparta
2 – 1
RKC Waalwijk
FC Den Bosch
2 – 0
MVV
Telstar
0 – 1
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
1 – 2
Roda JC
Almere City FC
4 – 1
FC Twente
Helmond Sport

28 januari 2019

1 – 1
SC Cambuur
Go Ahead Eagles
1 – 2
Jong FC Utrecht
RKC Waalwijk
1 – 3
FC Dordrecht
Jong PSV
1 – 3
Jong Ajax
FC Volendam

26 januari 2019

1 – 3
Almere City FC
FC Twente

25 januari 2019

3 – 0
MVV
Helmond Sport
2 – 0
FC Eindhoven
FC Den Bosch
6 – 2
Roda JC
Jong AZ
1 – 1
Telstar
Sparta
1 – 1
TOP Oss
NEC

21 januari 2019

2 – 2
Jong PSV
MVV

18 januari 2019

1 – 3
FC Volendam
FC Eindhoven
2 – 1
Go Ahead Eagles
Almere City FC
0 – 1
Helmond Sport
SC Cambuur
3 – 0
FC Den Bosch
TOP Oss
1 – 0
FC Twente
Jong FC Utrecht
0 – 1
Jong AZ
FC Dordrecht
4 – 1
RKC Waalwijk
Jong Ajax
1 – 1
NEC
Telstar
2 – 2
Sparta
Roda JC

13 januari 2019

1 – 3
Jong FC Utrecht
Jong AZ
2 – 6
FC Dordrecht
FC Den Bosch
1 – 2
TOP Oss
RKC Waalwijk
3 – 2
FC Eindhoven
NEC
3 – 3
SC Cambuur
Sparta
0 – 2
MVV
FC Twente
3 – 1
Roda JC
Go Ahead Eagles
2 – 2
Jong Ajax
Jong PSV
0 – 2
Almere City FC
FC Volendam
1 – 1
Telstar
Helmond Sport

23 december 2018

1 – 2
MVV
SC Cambuur

22 december 2018

2 – 0
FC Den Bosch
Roda JC

21 december 2018

2 – 0
Helmond Sport
Jong FC Utrecht
0 – 1
FC Dordrecht
TOP Oss
1 – 3
RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles
2 – 0
FC Twente
NEC
1 – 0
FC Volendam
Telstar
5 – 2
Jong PSV
Almere City FC
2 – 0
Jong Ajax
Sparta
1 – 2
Jong AZ
FC Eindhoven

14 december 2018

4 – 1
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
1 – 3
FC Eindhoven
RKC Waalwijk
0 – 1
NEC
MVV
0 – 1
SC Cambuur
FC Twente
5 – 0
Sparta
Jong AZ
0 – 0
Go Ahead Eagles
FC Den Bosch
2 – 1
Roda JC
FC Volendam
1 – 1
TOP Oss
Helmond Sport
2 – 3
Almere City FC
Jong Ajax
2 – 4
Telstar
Jong PSV

10 december 2018

1 – 2
Jong PSV
SC Cambuur
0 – 2
Jong AZ
Telstar

7 december 2018

2 – 2
Roda JC
FC Dordrecht
3 – 1
RKC Waalwijk
MVV
3 – 2
FC Den Bosch
NEC
1 – 0
Go Ahead Eagles
Helmond Sport
6 – 1
Sparta
Almere City FC
1 – 0
Jong Ajax
TOP Oss
1 – 2
FC Volendam
FC Twente
0 – 0
FC Eindhoven
Jong FC Utrecht

3 december 2018

5 – 1
Jong PSV
Go Ahead Eagles
1 – 1
Jong FC Utrecht
FC Den Bosch

30 november 2018

1 – 3
SC Cambuur
FC Eindhoven
1 – 1
MVV
Jong AZ
2 – 0
FC Dordrecht
RKC Waalwijk
0 – 5
TOP Oss
Roda JC
1 – 1
Telstar
Almere City FC
2 – 5
FC Twente
Jong Ajax
5 – 1
NEC
FC Volendam
3 – 0
Helmond Sport
Sparta

26 november 2018

1 – 2
Jong AZ
FC Twente

23 november 2018

1 – 1
FC Den Bosch
SC Cambuur
0 – 1
Jong Ajax
MVV
1 – 1
Almere City FC
FC Dordrecht
1 – 0
RKC Waalwijk
NEC
0 – 0
Sparta
Jong PSV
2 – 0
FC Volendam
Jong FC Utrecht
2 – 1
FC Eindhoven
Helmond Sport
0 – 1
Go Ahead Eagles
TOP Oss
3 – 0
Roda JC
Telstar

20 november 2018

4 – 3
Jong FC Utrecht
Jong Ajax

18 november 2018

1 – 1
NEC
Sparta
1 – 4
Telstar
FC Den Bosch
0 – 1
FC Twente
Go Ahead Eagles
2 – 0
MVV
Roda JC

17 november 2018

1 – 1
SC Cambuur
FC Volendam
0 – 3
FC Dordrecht
FC Eindhoven
0 – 2
Helmond Sport
RKC Waalwijk
3 – 1
Jong PSV
Jong AZ
2 – 0
TOP Oss
Almere City FC

9 november 2018

2 – 1
Go Ahead Eagles
FC Dordrecht
3 – 5
RKC Waalwijk
Jong PSV
4 – 0
Jong Ajax
NEC
3 – 2
FC Volendam
MVV
1 – 2
FC Eindhoven
Telstar
3 – 0
Roda JC
Helmond Sport
2 – 1
Almere City FC
SC Cambuur
1 – 3
Jong AZ
TOP Oss
4 – 2
Sparta
Jong FC Utrecht
2 – 1
FC Den Bosch
FC Twente

5 november 2018

0 – 1
Jong PSV
FC Den Bosch

4 november 2018

3 – 1
NEC
Jong AZ
2 – 1
Telstar
Go Ahead Eagles

2 november 2018

1 – 2
FC Dordrecht
FC Volendam
3 – 1
FC Twente
RKC Waalwijk
2 – 1
SC Cambuur
Jong Ajax
0 – 2
MVV
Sparta
2 – 0
TOP Oss
FC Eindhoven
1 – 2
Helmond Sport
Almere City FC
1 – 2
Jong FC Utrecht
Roda JC

26 oktober 2018

1 – 5
NEC
TOP Oss
3 – 2
Sparta
Telstar
3 – 1
FC Volendam
Jong Ajax
2 – 0
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
1 – 0
FC Twente
Almere City FC
1 – 1
Helmond Sport
MVV
1 – 1
Jong AZ
Roda JC
3 – 2
RKC Waalwijk
Jong FC Utrecht
3 – 1
FC Den Bosch
FC Eindhoven
2 – 2
Jong PSV
FC Dordrecht

22 oktober 2018

1 – 6
Jong FC Utrecht
FC Twente

19 oktober 2018

2 – 2
MVV
Jong PSV
1 – 1
FC Eindhoven
FC Volendam
2 – 1
Jong Ajax
RKC Waalwijk
1 – 1
Roda JC
Sparta
0 – 3
Telstar
NEC
0 – 1
TOP Oss
FC Den Bosch
0 – 1
Almere City FC
Go Ahead Eagles
1 – 1
FC Dordrecht
Jong AZ
3 – 1
SC Cambuur
Helmond Sport

15 oktober 2018

2 – 1
Jong PSV
Jong Ajax

14 oktober 2018

0 – 1
FC Twente
MVV
3 – 0
Sparta
SC Cambuur
3 – 0
Go Ahead Eagles
Roda JC

12 oktober 2018

0 – 0
RKC Waalwijk
TOP Oss
0 – 1
NEC
FC Eindhoven
2 – 2
Jong AZ
Jong FC Utrecht
2 – 2
FC Volendam
Almere City FC
1 – 2
Helmond Sport
Telstar
1 – 0
FC Den Bosch
FC Dordrecht

5 oktober 2018

1 – 0
FC Volendam
RKC Waalwijk
1 – 0
Almere City FC
NEC
0 – 3
MVV
FC Den Bosch
1 – 1
FC Eindhoven
FC Twente
2 – 2
Go Ahead Eagles
Sparta
2 – 3
Roda JC
Jong PSV
2 – 1
TOP Oss
Jong FC Utrecht
3 – 0
Jong Ajax
Telstar
2 – 2
Jong AZ
Helmond Sport
3 – 1
FC Dordrecht
SC Cambuur

1 oktober 2018

0 – 0
Jong FC Utrecht
MVV

30 september 2018

2 – 1
FC Twente
Jong PSV

28 september 2018

0 – 1
SC Cambuur
Roda JC
1 – 0
Telstar
TOP Oss
2 – 2
Helmond Sport
FC Volendam
0 – 3
Jong Ajax
FC Eindhoven
3 – 2
Sparta
FC Dordrecht
3 – 1
FC Den Bosch
Jong AZ
2 – 1
Almere City FC
RKC Waalwijk
1 – 1
NEC
Go Ahead Eagles

21 september 2018

1 – 0
Jong PSV
FC Volendam
2 – 1
Go Ahead Eagles
Jong Ajax
0 – 0
Roda JC
FC Eindhoven
0 – 0
TOP Oss
Sparta
1 – 3
Telstar
FC Twente
0 – 0
Jong FC Utrecht
SC Cambuur
2 – 1
MVV
FC Dordrecht
1 – 4
FC Den Bosch
Almere City FC
2 – 2
RKC Waalwijk
Jong AZ
2 – 3
Helmond Sport
NEC

17 september 2018

2 – 0
Jong Ajax
Helmond Sport

16 september 2018

2 – 0
Sparta
FC Den Bosch

14 september 2018

2 – 0
SC Cambuur
Telstar
0 – 0
FC Volendam
TOP Oss
0 – 1
FC Eindhoven
MVV
3 – 2
Jong AZ
Go Ahead Eagles
3 – 1
Almere City FC
Jong FC Utrecht
0 – 2
FC Dordrecht
FC Twente
0 – 1
RKC Waalwijk
Roda JC
4 – 4
NEC
Jong PSV

10 september 2018

0 – 1
Jong AZ
Jong Ajax

8 september 2018

2 – 3
Roda JC
NEC
1 – 2
FC Twente
TOP Oss

7 september 2018

0 – 2
Helmond Sport
FC Den Bosch
3 – 2
Jong FC Utrecht
Jong PSV
1 – 4
FC Dordrecht
Telstar
2 – 0
SC Cambuur
RKC Waalwijk
2 – 0
Sparta
FC Eindhoven
3 – 0
Go Ahead Eagles
FC Volendam
2 – 2
Almere City FC
MVV

31 augustus 2018

2 – 0
Telstar
Jong FC Utrecht
1 – 0
NEC
FC Dordrecht
1 – 2
MVV
Go Ahead Eagles
1 – 3
TOP Oss
SC Cambuur
3 – 1
FC Twente
Roda JC
1 – 1
FC Volendam
Jong AZ
0 – 1
RKC Waalwijk
Sparta
0 – 2
FC Eindhoven
Almere City FC
1 – 1
FC Den Bosch
Jong Ajax
1 – 1
Jong PSV
Helmond Sport

27 augustus 2018

1 – 2
Jong FC Utrecht
NEC

24 augustus 2018

2 – 1
SC Cambuur
Jong AZ
2 – 0
Sparta
FC Volendam
4 – 1
TOP Oss
Jong PSV
1 – 2
Almere City FC
Roda JC
0 – 1
Telstar
MVV
1 – 2
FC Eindhoven
Go Ahead Eagles
5 – 2
Jong Ajax
FC Dordrecht
2 – 2
Helmond Sport
FC Twente
2 – 3
FC Den Bosch
RKC Waalwijk

20 augustus 2018

2 – 3
Jong AZ
Almere City FC

17 augustus 2018

1 – 2
FC Volendam
FC Den Bosch
0 – 2
MVV
TOP Oss
2 – 1
Roda JC
Jong Ajax
2 – 1
FC Twente
Sparta
2 – 1
Jong PSV
FC Eindhoven
5 – 0
Go Ahead Eagles
Jong FC Utrecht
0 – 0
FC Dordrecht
Helmond Sport
1 – 0
RKC Waalwijk
Telstar
2 – 2
NEC
SC Cambuur