Keuken Kampioen Divisie Programma Seizoen 2020 / 2021

 

Keuken Kampioen Divisie programma 2020-2021

Op deze pagina vind je het Keuken Kampioen Divisie 2020-2021 programma. Dit seizoen is begonnen op 28 augustus 2020 en zal eindigen op 14 mei 2021. Bekijk ook de Keuken Kampioen Divisie stand en de Keuken Kampioen Divisie uitslagen van dit voetbalseizoen.

Programma: Keuken Kampioen Divisie 2020-2021

18 oktober 2020

20:00
FC Dordrecht
Almere City FC

19 oktober 2020

17:30
Helmond Sport
De Graafschap
18:45
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
20:00
Roda JC
Telstar
21:00
Jong AZ
FC Volendam

20 oktober 2020

18:45
Jong PSV
NEC
18:45
NAC Breda
SC Cambuur
21:00
TOP Oss
FC Den Bosch

23 oktober 2020

18:45
FC Volendam
FC Dordrecht
18:45
Jong FC Utrecht
TOP Oss
18:45
Telstar
Helmond Sport
18:45
NEC
Go Ahead Eagles
18:45
MVV
Jong Ajax
21:00
FC Den Bosch
Excelsior
21:00
SC Cambuur
Roda JC
21:00
Almere City FC
NAC Breda
21:00
De Graafschap
Jong PSV
21:00
FC Eindhoven
Jong AZ

30 oktober 2020

18:45
Jong Ajax
Almere City FC
18:45
Helmond Sport
MVV
21:00
TOP Oss
De Graafschap
21:00
NAC Breda
NEC

31 oktober 2020

14:00
Go Ahead Eagles
Excelsior
16:30
Roda JC
FC Den Bosch

1 november 2020

12:15
FC Volendam
FC Eindhoven

2 november 2020

18:45
Jong AZ
Telstar
21:00
Jong PSV
SC Cambuur

3 november 2020

18:45
FC Dordrecht
Jong FC Utrecht

6 november 2020

18:45
MVV
NAC Breda
18:45
FC Den Bosch
Jong PSV
21:00
NEC
Helmond Sport
21:00
Almere City FC
Jong AZ

7 november 2020

16:30
SC Cambuur
Jong Ajax

8 november 2020

20:00
De Graafschap
FC Volendam

9 november 2020

18:45
FC Eindhoven
FC Dordrecht
21:00
Jong FC Utrecht
Roda JC

10 november 2020

18:45
Excelsior
TOP Oss
21:00
Telstar
Go Ahead Eagles

11 november 2020

18:45
De Graafschap
NAC Breda

13 november 2020

18:45
Helmond Sport
Excelsior
21:00
TOP Oss
FC Eindhoven

14 november 2020

16:30
FC Dordrecht
De Graafschap
18:45
NAC Breda
Telstar
21:00
Roda JC
MVV

15 november 2020

20:00
SC Cambuur
Almere City FC

16 november 2020

20:00
Go Ahead Eagles
FC Den Bosch

19 november 2020

18:45
Telstar
FC Dordrecht
21:00
De Graafschap
SC Cambuur

20 november 2020

18:45
FC Volendam
TOP Oss
18:45
NEC
Roda JC
18:45
Excelsior
Jong AZ
21:00
Jong FC Utrecht
Helmond Sport
21:00
MVV
Jong PSV
21:00
FC Den Bosch
Jong Ajax

21 november 2020

16:30
Almere City FC
Go Ahead Eagles

22 november 2020

20:00
FC Eindhoven
NAC Breda

23 november 2020

18:45
Jong AZ
NEC
21:00
Jong Ajax
FC Volendam

24 november 2020

18:45
Jong PSV
Jong FC Utrecht

27 november 2020

18:45
TOP Oss
NAC Breda
18:45
SC Cambuur
FC Den Bosch
21:00
FC Volendam
Almere City FC
21:00
NEC
MVV

28 november 2020

16:30
FC Dordrecht
Jong Ajax

29 november 2020

12:15
FC Eindhoven
De Graafschap
20:00
Roda JC
Excelsior

30 november 2020

18:45
Jong FC Utrecht
Telstar
21:00
Helmond Sport
Jong PSV

1 december 2020

18:45
Go Ahead Eagles
Jong AZ

4 december 2020

18:45
MVV
De Graafschap
18:45
Telstar
SC Cambuur
21:00
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
21:00
Almere City FC
Jong FC Utrecht

5 december 2020

16:30
Jong PSV
Roda JC

6 december 2020

12:15
FC Den Bosch
NEC
20:00
NAC Breda
FC Dordrecht

7 december 2020

18:45
Jong Ajax
FC Eindhoven
21:00
Excelsior
FC Volendam

8 december 2020

18:45
Jong AZ
TOP Oss

11 december 2020

20:00
FC Volendam
FC Den Bosch
20:00
Jong FC Utrecht
Excelsior
20:00
Telstar
Almere City FC
20:00
Roda JC
Helmond Sport
20:00
TOP Oss
Jong PSV
20:00
De Graafschap
Jong Ajax
20:00
Go Ahead Eagles
NAC Breda
20:00
FC Eindhoven
MVV
20:00
FC Dordrecht
NEC
20:00
SC Cambuur
Jong AZ

18 december 2020

18:45
NAC Breda
FC Volendam
18:45
FC Den Bosch
FC Eindhoven
21:00
Roda JC
Go Ahead Eagles
21:00
Excelsior
SC Cambuur

19 december 2020

14:00
De Graafschap
Jong FC Utrecht
16:30
NEC
TOP Oss

20 december 2020

12:15
Jong PSV
Almere City FC
20:00
MVV
FC Dordrecht

21 december 2020

18:45
Jong AZ
Helmond Sport
21:00
Jong Ajax
Telstar

2 januari 2021

18:45
Helmond Sport
FC Dordrecht
21:00
Almere City FC
De Graafschap

3 januari 2021

12:15
Excelsior
NAC Breda
14:30
FC Eindhoven
SC Cambuur
16:45
Telstar
NEC
20:00
FC Volendam
MVV

4 januari 2021

18:45
Jong AZ
Roda JC
21:00
Jong FC Utrecht
FC Den Bosch

5 januari 2021

18:45
Jong PSV
Go Ahead Eagles
21:00
TOP Oss
Jong Ajax

8 januari 2021

21:00
NEC
Excelsior
21:00
NAC Breda
Roda JC
21:00
MVV
Jong FC Utrecht
21:00
De Graafschap
Telstar
21:00
Go Ahead Eagles
TOP Oss
21:00
FC Dordrecht
Jong PSV
21:00
FC Den Bosch
Jong AZ
21:00
SC Cambuur
FC Volendam
21:00
Almere City FC
FC Eindhoven
21:00
Jong Ajax
Helmond Sport

15 januari 2021

20:00
Jong AZ
Almere City FC
20:00
Roda JC
De Graafschap
20:00
TOP Oss
Telstar
20:00
NEC
SC Cambuur
20:00
Helmond Sport
FC Den Bosch
20:00
Go Ahead Eagles
MVV
20:00
Excelsior
FC Eindhoven
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam

18 januari 2021

20:00
Jong FC Utrecht
Jong Ajax
20:00
Jong PSV
NAC Breda

22 januari 2021

20:00
FC Volendam
De Graafschap
20:00
Telstar
Jong AZ
20:00
Roda JC
Jong FC Utrecht
20:00
TOP Oss
Excelsior
20:00
MVV
Helmond Sport
20:00
FC Eindhoven
NEC
20:00
FC Den Bosch
NAC Breda
20:00
SC Cambuur
Jong PSV
20:00
Almere City FC
FC Dordrecht

25 januari 2021

20:00
Jong Ajax
Go Ahead Eagles

29 januari 2021

20:00
SC Cambuur
MVV
20:00
Jong PSV
Jong Ajax
20:00
NEC
Jong FC Utrecht
20:00
NAC Breda
Almere City FC
20:00
Helmond Sport
Telstar
20:00
De Graafschap
TOP Oss
20:00
Go Ahead Eagles
FC Volendam
20:00
Excelsior
FC Den Bosch
20:00
FC Dordrecht
Roda JC

1 februari 2021

20:00
Jong AZ
FC Eindhoven

5 februari 2021

20:00
FC Volendam
Excelsior
20:00
Telstar
NAC Breda
20:00
Roda JC
Jong PSV
20:00
TOP Oss
Jong AZ
20:00
MVV
NEC
20:00
FC Eindhoven
Go Ahead Eagles
20:00
FC Den Bosch
De Graafschap

6 februari 2021

18:45
Helmond Sport
Almere City FC

8 februari 2021

20:00
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
20:00
Jong Ajax
SC Cambuur

12 februari 2021

20:00
Jong PSV
Helmond Sport
20:00
NEC
FC Den Bosch
20:00
NAC Breda
FC Eindhoven
20:00
De Graafschap
MVV
20:00
Go Ahead Eagles
Telstar
20:00
Excelsior
Roda JC
20:00
SC Cambuur
TOP Oss
20:00
Almere City FC
FC Volendam

15 februari 2021

20:00
Jong AZ
Jong FC Utrecht
20:00
Jong Ajax
FC Dordrecht

19 februari 2021

20:00
MVV
Excelsior
20:00
Helmond Sport
Roda JC
20:00
FC Dordrecht
NAC Breda
20:00
FC Volendam
Jong Ajax
20:00
Telstar
FC Eindhoven
20:00
TOP Oss
Almere City FC

21 februari 2021

14:30
NEC
De Graafschap

22 februari 2021

20:00
Jong FC Utrecht
SC Cambuur
20:00
Jong PSV
FC Den Bosch
20:00
Jong AZ
Go Ahead Eagles

26 februari 2021

20:00
Roda JC
NEC
20:00
NAC Breda
TOP Oss
20:00
MVV
Telstar
20:00
De Graafschap
Jong AZ
20:00
Go Ahead Eagles
Jong PSV
20:00
FC Eindhoven
FC Volendam
20:00
FC Dordrecht
Helmond Sport
20:00
FC Den Bosch
Jong FC Utrecht
20:00
Almere City FC
SC Cambuur

1 maart 2021

20:00
Excelsior
Jong Ajax

5 maart 2021

20:00
FC Volendam
Roda JC
20:00
Jong PSV
FC Dordrecht
20:00
TOP Oss
Go Ahead Eagles
20:00
Helmond Sport
NEC
20:00
De Graafschap
FC Eindhoven
20:00
SC Cambuur
Telstar
20:00
Almere City FC
Excelsior

8 maart 2021

20:00
Jong FC Utrecht
MVV
20:00
Jong AZ
NAC Breda
20:00
Jong Ajax
FC Den Bosch

12 maart 2021

20:00
Telstar
De Graafschap
20:00
Roda JC
Jong Ajax
20:00
NEC
Jong PSV
20:00
NAC Breda
Helmond Sport
20:00
MVV
Jong AZ
20:00
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
20:00
Excelsior
Jong FC Utrecht
20:00
FC Eindhoven
Almere City FC
20:00
FC Dordrecht
TOP Oss
20:00
FC Den Bosch
FC Volendam

15 maart 2021

20:00
NEC
FC Volendam
20:00
Jong FC Utrecht
Jong PSV
20:00
Jong AZ
Jong Ajax

19 maart 2021

20:00
Jong PSV
Jong AZ
20:00
TOP Oss
NEC
20:00
Helmond Sport
Jong FC Utrecht
20:00
De Graafschap
Excelsior
20:00
Go Ahead Eagles
FC Dordrecht
20:00
SC Cambuur
FC Eindhoven
20:00
Almere City FC
FC Den Bosch
20:00
Jong Ajax
MVV
20:00
FC Volendam
NAC Breda
20:00
Telstar
Roda JC

26 maart 2021

20:00
Roda JC
SC Cambuur
20:00
NAC Breda
De Graafschap
20:00
MVV
Almere City FC
20:00
FC Eindhoven
TOP Oss
20:00
FC Dordrecht
Telstar
20:00
FC Den Bosch
Go Ahead Eagles

28 maart 2021

14:30
Excelsior
Helmond Sport

2 april 2021

20:00
FC Volendam
SC Cambuur
20:00
Telstar
Jong FC Utrecht
20:00
MVV
FC Eindhoven
20:00
Helmond Sport
Jong AZ
20:00
De Graafschap
FC Dordrecht
20:00
Go Ahead Eagles
Roda JC
20:00
Excelsior
Jong PSV
20:00
FC Den Bosch
TOP Oss
20:00
Almere City FC
NEC
20:00
Jong Ajax
NAC Breda

5 april 2021

14:30
Jong FC Utrecht
De Graafschap
14:30
Roda JC
Almere City FC
14:30
Jong PSV
MVV
14:30
TOP Oss
FC Volendam
14:30
NEC
Telstar
14:30
NAC Breda
Go Ahead Eagles
14:30
Helmond Sport
Jong Ajax
14:30
FC Dordrecht
FC Eindhoven
14:30
SC Cambuur
Excelsior
14:30
Jong AZ
FC Den Bosch

9 april 2021

20:00
FC Eindhoven
Jong PSV
20:00
FC Den Bosch
SC Cambuur
20:00
Almere City FC
Telstar
20:00
FC Volendam
Helmond Sport
20:00
NAC Breda
Jong FC Utrecht
20:00
MVV
Roda JC
20:00
Excelsior
NEC

11 april 2021

14:30
De Graafschap
Go Ahead Eagles

12 april 2021

20:00
Jong AZ
FC Dordrecht
20:00
Jong Ajax
TOP Oss

16 april 2021

20:00
Jong FC Utrecht
FC Volendam
20:00
Telstar
Excelsior
20:00
Roda JC
NAC Breda
20:00
TOP Oss
MVV
20:00
NEC
Jong AZ
20:00
Go Ahead Eagles
Almere City FC
20:00
FC Eindhoven
Jong Ajax
20:00
FC Dordrecht
FC Den Bosch
20:00
SC Cambuur
Helmond Sport

19 april 2021

20:00
Jong PSV
De Graafschap

23 april 2021

20:00
NAC Breda
Excelsior
20:00
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
20:00
Jong PSV
TOP Oss
20:00
Helmond Sport
FC Eindhoven
20:00
De Graafschap
Almere City FC
20:00
FC Dordrecht
MVV
20:00
FC Den Bosch
Roda JC
20:00
Jong AZ
SC Cambuur
20:00
Jong Ajax
NEC

25 april 2021

14:30
FC Volendam
Telstar

30 april 2021

20:00
Excelsior
FC Dordrecht
20:00
FC Eindhoven
FC Den Bosch
20:00
SC Cambuur
De Graafschap
20:00
Almere City FC
Jong Ajax
20:00
Telstar
Jong PSV
20:00
Roda JC
Jong AZ
20:00
TOP Oss
Jong FC Utrecht
20:00
MVV
FC Volendam

2 mei 2021

14:30
Go Ahead Eagles
Helmond Sport
14:30
NEC
NAC Breda

7 mei 2021

20:00
Jong FC Utrecht
Almere City FC
20:00
Roda JC
FC Eindhoven
20:00
Jong PSV
FC Volendam
20:00
NAC Breda
MVV
20:00
Helmond Sport
TOP Oss
20:00
Go Ahead Eagles
NEC
20:00
FC Dordrecht
SC Cambuur
20:00
FC Den Bosch
Telstar
20:00
Jong AZ
Excelsior
20:00
Jong Ajax
De Graafschap

14 mei 2021

20:00
FC Volendam
Jong AZ
20:00
Telstar
Jong Ajax
20:00
TOP Oss
Roda JC
20:00
NEC
FC Dordrecht
20:00
MVV
FC Den Bosch
20:00
De Graafschap
Helmond Sport
20:00
Excelsior
Go Ahead Eagles
20:00
FC Eindhoven
Jong FC Utrecht
20:00
SC Cambuur
NAC Breda
20:00
Almere City FC
Jong PSV