Keuken Kampioen Divisie 2018 / 2019 Programma

 

Keuken Kampioen Divisie programma 2018-2019

Op deze pagina vind je het Keuken Kampioen Divisie 2018-2019 programma. Dit seizoen is begonnen op 17 augustus 2018 en zal eindigen op 3 mei 2019. Bekijk ook de Keuken Kampioen Divisie stand en de Keuken Kampioen Divisie uitslagen van dit voetbalseizoen.

Programma: Keuken Kampioen Divisie 2018-2019

21 september 2018

20:00
Telstar
FC Twente
20:00
TOP Oss
Sparta
20:00
Roda JC
FC Eindhoven
20:00
Go Ahead Eagles
Jong Ajax
20:00
Jong PSV
FC Volendam
20:00
RKC Waalwijk
Jong AZ
20:00
Helmond Sport
NEC
20:00
FC Den Bosch
Almere City FC
20:00
MVV
FC Dordrecht
20:00
Jong FC Utrecht
SC Cambuur

28 september 2018

20:00
Telstar
TOP Oss
20:00
SC Cambuur
Roda JC
20:00
Almere City FC
RKC Waalwijk
20:00
NEC
Go Ahead Eagles
20:00
FC Den Bosch
Jong AZ
20:00
Sparta
FC Dordrecht
20:00
Jong Ajax
FC Eindhoven
20:00
Helmond Sport
FC Volendam

30 september 2018

14:30
FC Twente
Jong PSV

1 oktober 2018

20:00
Jong FC Utrecht
MVV

5 oktober 2018

20:00
FC Volendam
RKC Waalwijk
20:00
Almere City FC
NEC
20:00
FC Dordrecht
SC Cambuur
20:00
Jong AZ
Helmond Sport
20:00
Jong Ajax
Telstar
20:00
TOP Oss
Jong FC Utrecht
20:00
Roda JC
Jong PSV
20:00
Go Ahead Eagles
Sparta
20:00
FC Eindhoven
FC Twente
20:00
MVV
FC Den Bosch

12 oktober 2018

20:00
RKC Waalwijk
TOP Oss
20:00
NEC
FC Eindhoven
20:00
FC Den Bosch
FC Dordrecht
20:00
Helmond Sport
Telstar
20:00
FC Volendam
Almere City FC
20:00
Jong AZ
Jong FC Utrecht

14 oktober 2018

12:15
Go Ahead Eagles
Roda JC
14:30
Sparta
SC Cambuur
16:45
FC Twente
MVV

15 oktober 2018

20:00
Jong PSV
Jong Ajax

19 oktober 2018

20:00
Almere City FC
Go Ahead Eagles
20:00
TOP Oss
FC Den Bosch
20:00
Roda JC
Sparta
20:00
Jong Ajax
RKC Waalwijk
20:00
Telstar
NEC
20:00
FC Eindhoven
FC Volendam
20:00
MVV
Jong PSV
20:00
SC Cambuur
Helmond Sport
20:00
FC Dordrecht
Jong AZ

22 oktober 2018

20:00
Jong FC Utrecht
FC Twente

26 oktober 2018

20:00
Jong AZ
Roda JC
20:00
Helmond Sport
MVV
20:00
FC Twente
Almere City FC
20:00
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
20:00
FC Volendam
Jong Ajax
20:00
Sparta
Telstar
20:00
NEC
TOP Oss
20:00
Jong PSV
FC Dordrecht
20:00
FC Den Bosch
FC Eindhoven
20:00
RKC Waalwijk
Jong FC Utrecht

2 november 2018

20:00
Helmond Sport
Almere City FC
20:00
Telstar
Go Ahead Eagles
20:00
TOP Oss
FC Eindhoven
20:00
MVV
Sparta
20:00
SC Cambuur
Jong Ajax
20:00
NEC
Jong AZ
20:00
FC Twente
RKC Waalwijk
20:00
FC Dordrecht
FC Volendam
20:00
Jong FC Utrecht
Roda JC

5 november 2018

20:00
Jong PSV
FC Den Bosch

9 november 2018

20:00
Jong Ajax
NEC
20:00
RKC Waalwijk
Jong PSV
20:00
Go Ahead Eagles
FC Dordrecht
20:00
FC Den Bosch
FC Twente
20:00
Sparta
Jong FC Utrecht
20:00
Jong AZ
TOP Oss
20:00
Almere City FC
SC Cambuur
20:00
Roda JC
Helmond Sport
20:00
FC Eindhoven
Telstar
20:00
FC Volendam
MVV

17 november 2018

18:30
Jong PSV
Jong AZ
19:45
Helmond Sport
RKC Waalwijk
19:45
FC Dordrecht
FC Eindhoven
19:45
Telstar
FC Den Bosch
19:45
TOP Oss
Almere City FC
20:45
SC Cambuur
FC Volendam

18 november 2018

12:15
MVV
Roda JC
14:30
FC Twente
Go Ahead Eagles
16:45
NEC
Sparta

20 november 2018

20:00
Jong FC Utrecht
Jong Ajax

23 november 2018

20:00
RKC Waalwijk
NEC
20:00
Almere City FC
FC Dordrecht
20:00
Jong Ajax
MVV
20:00
FC Den Bosch
SC Cambuur
20:00
Roda JC
Telstar
20:00
Go Ahead Eagles
TOP Oss
20:00
FC Eindhoven
Helmond Sport
20:00
FC Volendam
Jong FC Utrecht
20:00
Sparta
Jong PSV

26 november 2018

20:00
Jong AZ
FC Twente

30 november 2018

20:00
Helmond Sport
Sparta
20:00
NEC
FC Volendam
20:00
FC Twente
Jong Ajax
20:00
Telstar
Almere City FC
20:00
TOP Oss
Roda JC
20:00
FC Dordrecht
RKC Waalwijk
20:00
MVV
Jong AZ
20:00
SC Cambuur
FC Eindhoven

3 december 2018

20:00
Jong PSV
Go Ahead Eagles
20:00
Jong FC Utrecht
FC Den Bosch

7 december 2018

20:00
FC Volendam
FC Twente
20:00
Jong Ajax
TOP Oss
20:00
Sparta
Almere City FC
20:00
Go Ahead Eagles
Helmond Sport
20:00
FC Den Bosch
NEC
20:00
RKC Waalwijk
MVV
20:00
Roda JC
FC Dordrecht
20:00
FC Eindhoven
Jong FC Utrecht

10 december 2018

20:00
Jong AZ
Telstar
20:00
Jong PSV
SC Cambuur

14 december 2018

20:00
Go Ahead Eagles
FC Den Bosch
20:00
Sparta
Jong AZ
20:00
SC Cambuur
FC Twente
20:00
NEC
MVV
20:00
FC Eindhoven
RKC Waalwijk
20:00
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
20:00
Telstar
Jong PSV
20:00
Almere City FC
Jong Ajax
20:00
TOP Oss
Helmond Sport
20:00
Roda JC
FC Volendam

21 december 2018

20:00
FC Twente
NEC
20:00
RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles
20:00
FC Dordrecht
TOP Oss
20:00
FC Den Bosch
Roda JC
20:00
Helmond Sport
Jong FC Utrecht
20:00
Jong AZ
FC Eindhoven
20:00
Jong Ajax
Sparta
20:00
MVV
SC Cambuur
20:00
Jong PSV
Almere City FC
20:00
FC Volendam
Telstar

13 januari 2019

14:30
FC Eindhoven
NEC
14:30
TOP Oss
RKC Waalwijk
14:30
FC Dordrecht
FC Den Bosch
14:30
Jong FC Utrecht
Jong AZ
14:30
Telstar
Helmond Sport
14:30
Almere City FC
FC Volendam
14:30
Jong Ajax
Jong PSV
14:30
Roda JC
Go Ahead Eagles
14:30
MVV
FC Twente
14:30
SC Cambuur
Sparta

18 januari 2019

20:00
NEC
Telstar
20:00
RKC Waalwijk
Jong Ajax
20:00
Jong AZ
FC Dordrecht
20:00
FC Twente
Jong FC Utrecht
20:00
FC Den Bosch
TOP Oss
20:00
Helmond Sport
SC Cambuur
20:00
Go Ahead Eagles
Almere City FC
20:00
FC Volendam
FC Eindhoven
20:00
Sparta
Roda JC

21 januari 2019

20:00
Jong PSV
MVV

25 januari 2019

20:00
TOP Oss
NEC
20:00
Telstar
Sparta
20:00
FC Dordrecht
Jong PSV
20:00
Almere City FC
FC Twente
20:00
Roda JC
Jong AZ
20:00
FC Eindhoven
FC Den Bosch
20:00
MVV
Helmond Sport
20:00
Jong FC Utrecht
RKC Waalwijk
20:00
SC Cambuur
Go Ahead Eagles

28 januari 2019

20:00
Jong Ajax
FC Volendam

1 februari 2019

20:00
FC Twente
Helmond Sport
20:00
Roda JC
Almere City FC
20:00
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
20:00
RKC Waalwijk
FC Den Bosch
20:00
MVV
Telstar
20:00
FC Volendam
Sparta
20:00
FC Dordrecht
Jong Ajax
20:00
NEC
Jong FC Utrecht

4 februari 2019

20:00
Jong AZ
SC Cambuur
20:00
Jong PSV
TOP Oss

8 februari 2019

20:00
SC Cambuur
NEC
20:00
Telstar
RKC Waalwijk
20:00
Helmond Sport
FC Dordrecht
20:00
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
20:00
FC Den Bosch
FC Volendam
20:00
FC Eindhoven
Jong PSV
20:00
Almere City FC
Jong AZ
20:00
TOP Oss
MVV
20:00
Sparta
FC Twente

11 februari 2019

20:00
Jong Ajax
Roda JC

15 februari 2019

20:00
Go Ahead Eagles
NEC
20:00
RKC Waalwijk
Almere City FC
20:00
FC Dordrecht
Sparta
20:00
MVV
Jong FC Utrecht
20:00
Jong AZ
FC Den Bosch
20:00
TOP Oss
Telstar
20:00
Roda JC
SC Cambuur
20:00
FC Eindhoven
Jong Ajax
20:00
FC Volendam
Helmond Sport

18 februari 2019

20:00
Jong PSV
FC Twente

22 februari 2019

20:00
RKC Waalwijk
FC Volendam
20:00
SC Cambuur
FC Dordrecht
20:00
FC Den Bosch
MVV
20:00
Jong PSV
Roda JC
20:00
Helmond Sport
Jong AZ
20:00
FC Twente
FC Eindhoven
20:00
Telstar
Jong Ajax
20:00
NEC
Almere City FC

24 februari 2019

14:30
Sparta
Go Ahead Eagles

25 februari 2019

20:00
Jong FC Utrecht
TOP Oss

1 maart 2019

20:00
FC Dordrecht
NEC
20:00
Jong Ajax
FC Den Bosch
20:00
Helmond Sport
Jong PSV
20:00
Almere City FC
FC Eindhoven
20:00
Roda JC
FC Twente
20:00
Go Ahead Eagles
MVV
20:00
SC Cambuur
TOP Oss
20:00
Sparta
RKC Waalwijk

4 maart 2019

20:00
Jong FC Utrecht
Telstar
20:00
Jong AZ
FC Volendam

8 maart 2019

20:00
Telstar
FC Dordrecht
20:00
FC Volendam
Go Ahead Eagles
20:00
TOP Oss
FC Twente
20:00
Jong PSV
Jong FC Utrecht
20:00
FC Eindhoven
Sparta
20:00
MVV
Almere City FC
20:00
FC Den Bosch
Helmond Sport
20:00
RKC Waalwijk
SC Cambuur
20:00
NEC
Roda JC

11 maart 2019

20:00
Jong Ajax
Jong AZ

15 maart 2019

20:00
TOP Oss
Jong Ajax
20:00
SC Cambuur
Jong PSV
20:00
Jong FC Utrecht
FC Eindhoven
20:00
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
20:00
MVV
RKC Waalwijk
20:00
NEC
FC Den Bosch
20:00
FC Twente
FC Volendam
20:00
Telstar
Jong AZ
20:00
FC Dordrecht
Roda JC
20:00
Almere City FC
Sparta

22 maart 2019

20:00
FC Den Bosch
Telstar
20:00
Almere City FC
TOP Oss
20:00
FC Volendam
SC Cambuur
20:00
RKC Waalwijk
Helmond Sport
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht

24 maart 2019

12:15
Sparta
NEC
14:30
Go Ahead Eagles
FC Twente
16:45
Roda JC
MVV

25 maart 2019

20:00
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
20:00
Jong AZ
Jong PSV

29 maart 2019

20:00
Jong FC Utrecht
Sparta
20:00
Helmond Sport
Roda JC
20:00
FC Twente
FC Den Bosch
20:00
Telstar
FC Eindhoven
20:00
TOP Oss
Jong AZ
20:00
MVV
FC Volendam
20:00
SC Cambuur
Almere City FC
20:00
Jong PSV
RKC Waalwijk
20:00
NEC
Jong Ajax
20:00
FC Dordrecht
Go Ahead Eagles

1 april 2019

20:00
Roda JC
Jong FC Utrecht
20:00
FC Den Bosch
Jong PSV
20:00
Almere City FC
Helmond Sport
20:00
Jong Ajax
SC Cambuur
20:00
Go Ahead Eagles
Telstar
20:00
FC Eindhoven
TOP Oss
20:00
Sparta
MVV
20:00
RKC Waalwijk
FC Twente
20:00
Jong AZ
NEC
20:00
FC Volendam
FC Dordrecht

5 april 2019

20:00
Jong FC Utrecht
Almere City FC
20:00
Helmond Sport
Jong Ajax
20:00
FC Den Bosch
Sparta
20:00
Telstar
SC Cambuur
20:00
TOP Oss
FC Volendam
20:00
Go Ahead Eagles
Jong AZ
20:00
MVV
FC Eindhoven
20:00
Roda JC
RKC Waalwijk
20:00
FC Twente
FC Dordrecht

8 april 2019

20:00
Jong PSV
NEC

12 april 2019

20:00
FC Twente
Telstar
20:00
Almere City FC
FC Den Bosch
20:00
FC Eindhoven
Roda JC
20:00
FC Volendam
Jong PSV
20:00
Jong AZ
RKC Waalwijk
20:00
NEC
Helmond Sport
20:00
FC Dordrecht
MVV
20:00
SC Cambuur
Jong FC Utrecht

14 april 2019

14:30
Sparta
TOP Oss

15 april 2019

20:00
Jong Ajax
Go Ahead Eagles

19 april 2019

20:00
Sparta
Helmond Sport
20:00
FC Volendam
NEC
20:00
RKC Waalwijk
FC Dordrecht
20:00
Jong AZ
MVV
20:00
Almere City FC
Telstar
20:00
Jong Ajax
FC Twente
20:00
Roda JC
TOP Oss
20:00
Go Ahead Eagles
Jong PSV
20:00
FC Den Bosch
Jong FC Utrecht
20:00
FC Eindhoven
SC Cambuur

22 april 2019

14:30
Helmond Sport
FC Eindhoven
14:30
FC Twente
Jong AZ
14:30
Telstar
Roda JC
14:30
TOP Oss
Go Ahead Eagles
14:30
NEC
RKC Waalwijk
14:30
MVV
Jong Ajax
14:30
Jong PSV
Sparta
14:30
FC Dordrecht
Almere City FC
14:30
SC Cambuur
FC Den Bosch
14:30
Jong FC Utrecht
FC Volendam

26 april 2019

20:00
Telstar
FC Volendam
20:00
Almere City FC
Jong PSV
20:00
Roda JC
FC Den Bosch
20:00
FC Eindhoven
Jong AZ
20:00
Sparta
Jong Ajax
20:00
SC Cambuur
MVV
20:00
Go Ahead Eagles
RKC Waalwijk
20:00
NEC
FC Twente
20:00
TOP Oss
FC Dordrecht
20:00
Jong FC Utrecht
Helmond Sport

3 mei 2019

20:00
FC Den Bosch
Go Ahead Eagles
20:00
Jong AZ
Sparta
20:00
Helmond Sport
TOP Oss
20:00
FC Twente
SC Cambuur
20:00
Jong Ajax
Almere City FC
20:00
Jong PSV
Telstar
20:00
FC Volendam
Roda JC
20:00
RKC Waalwijk
FC Eindhoven
20:00
MVV
NEC
20:00
FC Dordrecht
Jong FC Utrecht