Jupiler League 2017 / 2018 Programma

  Jupiler League programma 2017-2018

Op deze pagina vind je het Jupiler League 2017-2018 programma. Dit seizoen is begonnen op 18 augustus 2017 en zal eindigen op 28 april 2018. Bekijk ook de Jupiler League stand en de Jupiler League uitslagen van dit voetbalseizoen.

Programma: Jupiler League 2017-2018

16 februari 2018

20:00
FC Emmen
De Graafschap
20:00
Helmond Sport
Jong FC Utrecht
20:00
Almere City FC
Go Ahead Eagles
20:00
Fortuna Sittard
Telstar
20:00
MVV
NEC
20:00
RKC Waalwijk
SC Cambuur
20:00
FC Volendam
FC Dordrecht
20:00
FC Eindhoven
Jong AZ

19 februari 2018

20:00
Jong Ajax
FC Oss
20:00
Jong PSV
FC Den Bosch

23 februari 2018

20:00
Go Ahead Eagles
FC Oss
20:00
FC Eindhoven
FC Dordrecht
20:00
MVV
Almere City FC
20:00
SC Cambuur
FC Emmen
20:00
Telstar
FC Volendam
20:00
NEC
Fortuna Sittard
20:00
De Graafschap
Helmond Sport
20:00
FC Den Bosch
RKC Waalwijk

26 februari 2018

20:00
Jong AZ
Jong PSV
20:00
Jong FC Utrecht
Jong Ajax

2 maart 2018

20:00
Helmond Sport
Jong AZ
20:00
Almere City FC
Jong Ajax
20:00
FC Oss
SC Cambuur
20:00
Fortuna Sittard
MVV
20:00
RKC Waalwijk
NEC
20:00
FC Dordrecht
Telstar
20:00
FC Volendam
FC Eindhoven

4 maart 2018

14:30
Go Ahead Eagles
De Graafschap

5 maart 2018

20:00
Jong PSV
FC Emmen
20:00
Jong FC Utrecht
FC Den Bosch

9 maart 2018

20:00
Telstar
Helmond Sport
20:00
Jong Ajax
Go Ahead Eagles
20:00
NEC
FC Volendam
20:00
De Graafschap
FC Dordrecht
20:00
FC Emmen
Jong AZ
20:00
FC Den Bosch
FC Oss
20:00
FC Eindhoven
Fortuna Sittard
20:00
MVV
Jong FC Utrecht
20:00
RKC Waalwijk
Jong PSV
20:00
SC Cambuur
Almere City FC

12 maart 2018

20:00
Helmond Sport
FC Den Bosch
20:00
Almere City FC
Telstar
20:00
FC Oss
FC Emmen
20:00
Jong AZ
Go Ahead Eagles
20:00
Jong Ajax
FC Eindhoven
20:00
Fortuna Sittard
De Graafschap
20:00
Jong PSV
SC Cambuur
20:00
FC Dordrecht
RKC Waalwijk
20:00
FC Volendam
MVV
20:00
Jong FC Utrecht
NEC

16 maart 2018

20:00
RKC Waalwijk
MVV
20:00
SC Cambuur
NEC
20:00
FC Emmen
Helmond Sport
20:00
Jong AZ
Almere City FC
20:00
FC Oss
Fortuna Sittard
20:00
De Graafschap
Jong Ajax
20:00
FC Den Bosch
FC Dordrecht
20:00
Go Ahead Eagles
Telstar
20:00
FC Eindhoven
Jong FC Utrecht
20:00
Jong PSV
FC Volendam

23 maart 2018

20:00
Jong Ajax
Jong AZ
20:00
Helmond Sport
FC Oss
20:00
Telstar
RKC Waalwijk
20:00
Almere City FC
FC Emmen
20:00
NEC
De Graafschap
20:00
Fortuna Sittard
SC Cambuur
20:00
MVV
FC Eindhoven
20:00
FC Dordrecht
Go Ahead Eagles
20:00
Jong FC Utrecht
Jong PSV

25 maart 2018

14:30
FC Volendam
FC Den Bosch

30 maart 2018

20:00
FC Emmen
FC Dordrecht
20:00
Almere City FC
Fortuna Sittard
20:00
FC Oss
Telstar
20:00
Jong Ajax
Jong PSV
20:00
De Graafschap
RKC Waalwijk
20:00
FC Den Bosch
MVV
20:00
Go Ahead Eagles
Helmond Sport
20:00
FC Eindhoven
NEC
20:00
SC Cambuur
FC Volendam
20:00
Jong AZ
Jong FC Utrecht

2 april 2018

14:30
Fortuna Sittard
Helmond Sport
14:30
MVV
FC Emmen
14:30
Jong PSV
FC Oss
14:30
RKC Waalwijk
Almere City FC
14:30
FC Dordrecht
Jong Ajax
14:30
Jong FC Utrecht
Go Ahead Eagles
14:30
SC Cambuur
FC Eindhoven
14:30
FC Volendam
Jong AZ
14:30
NEC
Telstar
14:30
De Graafschap
FC Den Bosch

6 april 2018

20:00
Jong AZ
FC Dordrecht
20:00
FC Emmen
FC Volendam
20:00
Helmond Sport
MVV
20:00
Telstar
Jong PSV
20:00
Almere City FC
Jong FC Utrecht
20:00
FC Oss
RKC Waalwijk
20:00
Jong Ajax
NEC
20:00
FC Den Bosch
SC Cambuur
20:00
Go Ahead Eagles
Fortuna Sittard
20:00
FC Eindhoven
De Graafschap

9 april 2018

20:00
SC Cambuur
Jong AZ
20:00
FC Emmen
Telstar
20:00
NEC
FC Oss
20:00
De Graafschap
Almere City FC
20:00
FC Den Bosch
Jong Ajax
20:00
FC Eindhoven
Helmond Sport
20:00
MVV
FC Dordrecht
20:00
RKC Waalwijk
Fortuna Sittard
20:00
Jong FC Utrecht
FC Volendam

10 april 2018

20:00
Jong PSV
Go Ahead Eagles

13 april 2018

20:00
Helmond Sport
NEC
20:00
Telstar
Jong FC Utrecht
20:00
Almere City FC
Jong PSV
20:00
FC Oss
De Graafschap
20:00
Jong Ajax
FC Emmen
20:00
Fortuna Sittard
FC Den Bosch
20:00
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
20:00
FC Dordrecht
SC Cambuur
20:00
FC Volendam
RKC Waalwijk
20:00
Jong AZ
MVV

20 april 2018

20:00
FC Volendam
Jong Ajax
20:00
Jong FC Utrecht
Fortuna Sittard
20:00
SC Cambuur
Helmond Sport
20:00
NEC
Jong AZ
20:00
De Graafschap
Telstar
20:00
FC Den Bosch
FC Emmen
20:00
FC Eindhoven
Almere City FC
20:00
MVV
FC Oss
20:00
Jong PSV
FC Dordrecht
20:00
RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles

28 april 2018

19:45
Jong AZ
De Graafschap
19:45
FC Emmen
Jong FC Utrecht
19:45
Helmond Sport
RKC Waalwijk
19:45
Telstar
SC Cambuur
19:45
Almere City FC
FC Volendam
19:45
FC Oss
FC Eindhoven
19:45
Jong Ajax
MVV
19:45
Fortuna Sittard
Jong PSV
19:45
Go Ahead Eagles
FC Den Bosch
19:45
FC Dordrecht
NEC