Jupiler League 2017 / 2018 Uitslagen

 

Jupiler League uitslagen 2017-2018

Op deze pagina vind je het Jupiler League 2017-2018 uitslagen. Dit seizoen is begonnen op 18 augustus 2017 en zal eindigen op 28 april 2018. Bekijk ook de Jupiler League stand en het Jupiler League programma van dit voetbalseizoen.

Uitslagen: Jupiler League 2017-2018

12 februari 2018

2 – 0
Jong AZ
Fortuna Sittard
0 – 1
Go Ahead Eagles
FC Emmen

9 februari 2018

3 – 2
FC Dordrecht
Helmond Sport
0 – 2
SC Cambuur
MVV
4 – 0
FC Den Bosch
FC Eindhoven
2 – 1
De Graafschap
FC Volendam
5 – 1
FC Oss
Almere City FC
3 – 3
Telstar
Jong Ajax
5 – 2
Jong FC Utrecht
RKC Waalwijk

8 februari 2018

2 – 0
NEC
Jong PSV

5 februari 2018

3 – 1
Jong AZ
FC Oss
1 – 0
Jong PSV
MVV
2 – 0
Jong Ajax
Helmond Sport

2 februari 2018

2 – 1
SC Cambuur
Go Ahead Eagles
2 – 0
FC Volendam
Fortuna Sittard
3 – 1
FC Eindhoven
RKC Waalwijk
3 – 2
FC Den Bosch
Telstar
7 – 0
De Graafschap
Jong FC Utrecht
1 – 2
Almere City FC
FC Dordrecht
1 – 0
FC Emmen
NEC

29 januari 2018

4 – 1
Jong PSV
FC Eindhoven

28 januari 2018

4 – 3
FC Volendam
Go Ahead Eagles

26 januari 2018

2 – 1
Telstar
Jong AZ
2 – 0
FC Dordrecht
FC Oss
2 – 4
RKC Waalwijk
Jong Ajax
1 – 3
MVV
De Graafschap
1 – 2
Fortuna Sittard
FC Emmen
1 – 0
NEC
FC Den Bosch
1 – 2
Helmond Sport
Almere City FC
1 – 3
Jong FC Utrecht
SC Cambuur

22 januari 2018

1 – 1
Jong AZ
FC Den Bosch
3 – 2
Jong Ajax
SC Cambuur

19 januari 2018

3 – 0
FC Dordrecht
Fortuna Sittard
3 – 1
Go Ahead Eagles
MVV
2 – 3
De Graafschap
Jong PSV
2 – 0
FC Oss
Jong FC Utrecht
3 – 2
Almere City FC
NEC
4 – 1
Telstar
FC Eindhoven
1 – 4
Helmond Sport
FC Volendam
2 – 1
FC Emmen
RKC Waalwijk

15 januari 2018

0 – 1
Jong AZ
SC Cambuur
3 – 0
FC Oss
NEC

12 januari 2018

3 – 2
SC Cambuur
De Graafschap
0 – 2
Jong FC Utrecht
FC Dordrecht
3 – 1
FC Volendam
FC Oss
1 – 2
Jong PSV
Helmond Sport
0 – 0
MVV
Telstar
2 – 1
FC Eindhoven
FC Emmen
1 – 3
FC Den Bosch
Almere City FC
2 – 1
Fortuna Sittard
Jong Ajax
5 – 1
NEC
Go Ahead Eagles
1 – 0
RKC Waalwijk
Jong AZ

23 december 2017

3 – 1
Fortuna Sittard
Jong FC Utrecht

22 december 2017

7 – 0
Jong Ajax
FC Volendam
1 – 0
FC Oss
MVV
5 – 1
Almere City FC
FC Eindhoven
3 – 2
Telstar
De Graafschap
3 – 0
Helmond Sport
SC Cambuur
2 – 2
FC Emmen
FC Den Bosch
2 – 7
Jong AZ
NEC
2 – 3
FC Dordrecht
Jong PSV
0 – 0
Go Ahead Eagles
RKC Waalwijk

18 december 2017

0 – 0
Helmond Sport
FC Eindhoven
1 – 0
Jong Ajax
FC Den Bosch

15 december 2017

3 – 0
MVV
Jong AZ
3 – 0
SC Cambuur
FC Dordrecht
0 – 1
Jong FC Utrecht
Telstar
1 – 3
RKC Waalwijk
FC Volendam
3 – 2
Jong PSV
Almere City FC
3 – 2
FC Eindhoven
Go Ahead Eagles
2 – 4
FC Den Bosch
Fortuna Sittard
1 – 1
De Graafschap
FC Oss
1 – 1
NEC
Helmond Sport
2 – 2
FC Emmen
Jong Ajax

12 december 2017

1 – 1
Go Ahead Eagles
Jong PSV

8 december 2017

2 – 1
FC Volendam
Jong FC Utrecht
2 – 4
FC Dordrecht
MVV
6 – 0
Fortuna Sittard
RKC Waalwijk
2 – 1
Almere City FC
De Graafschap
0 – 0
Telstar
FC Emmen

4 december 2017

1 – 2
Jong FC Utrecht
FC Emmen
2 – 3
Jong PSV
Fortuna Sittard

1 december 2017

2 – 1
SC Cambuur
Telstar
1 – 1
FC Volendam
Almere City FC
1 – 0
RKC Waalwijk
Helmond Sport
0 – 4
MVV
Jong Ajax
1 – 3
FC Eindhoven
FC Oss
3 – 0
FC Den Bosch
Go Ahead Eagles
6 – 0
NEC
FC Dordrecht
1 – 0
De Graafschap
Jong AZ

27 november 2017

1 – 3
Helmond Sport
Fortuna Sittard
0 – 2
Jong AZ
FC Volendam
2 – 1
FC Emmen
MVV
2 – 1
FC Eindhoven
SC Cambuur
0 – 0
Go Ahead Eagles
Jong FC Utrecht
1 – 1
FC Den Bosch
De Graafschap
3 – 0
Jong Ajax
FC Dordrecht
0 – 3
FC Oss
Jong PSV
3 – 2
Almere City FC
RKC Waalwijk
3 – 2
Telstar
NEC

24 november 2017

2 – 2
SC Cambuur
FC Den Bosch
2 – 4
Jong FC Utrecht
Almere City FC
2 – 3
FC Volendam
FC Emmen
2 – 1
RKC Waalwijk
FC Oss
6 – 0
Jong PSV
Telstar
3 – 1
MVV
Helmond Sport
2 – 1
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
4 – 0
De Graafschap
FC Eindhoven
3 – 2
FC Dordrecht
Jong AZ
2 – 1
NEC
Jong Ajax

20 november 2017

2 – 0
Jong PSV
Jong FC Utrecht
4 – 2
Jong AZ
Jong Ajax

17 november 2017

1 – 0
SC Cambuur
Fortuna Sittard
4 – 1
RKC Waalwijk
Telstar
3 – 2
FC Eindhoven
MVV
0 – 3
Go Ahead Eagles
FC Dordrecht
3 – 1
FC Den Bosch
FC Volendam
1 – 3
De Graafschap
NEC
0 – 0
FC Oss
Helmond Sport
2 – 2
FC Emmen
Almere City FC

3 november 2017

0 – 3
FC Dordrecht
FC Den Bosch
0 – 0
MVV
RKC Waalwijk
4 – 0
Fortuna Sittard
FC Oss
3 – 1
NEC
SC Cambuur
0 – 5
Jong Ajax
De Graafschap
3 – 1
Telstar
Go Ahead Eagles
3 – 1
Helmond Sport
FC Emmen
3 – 2
Almere City FC
Jong AZ
1 – 2
Jong FC Utrecht
FC Eindhoven
1 – 0
FC Volendam
Jong PSV

29 oktober 2017

2 – 1
MVV
FC Volendam
4 – 0
Telstar
Almere City FC

27 oktober 2017

0 – 1
SC Cambuur
Jong PSV
1 – 0
RKC Waalwijk
FC Dordrecht
2 – 3
FC Eindhoven
Jong Ajax
2 – 2
FC Den Bosch
Helmond Sport
2 – 1
Go Ahead Eagles
Jong AZ
2 – 0
De Graafschap
Fortuna Sittard
3 – 1
NEC
Jong FC Utrecht
1 – 1
FC Emmen
FC Oss

23 oktober 2017

2 – 1
FC Oss
Jong AZ

20 oktober 2017

2 – 1
Jong AZ
FC Emmen
2 – 1
Jong FC Utrecht
MVV
0 – 2
FC Volendam
NEC
1 – 1
FC Dordrecht
De Graafschap
3 – 2
Jong PSV
RKC Waalwijk
4 – 1
Go Ahead Eagles
Jong Ajax
2 – 2
Fortuna Sittard
FC Eindhoven
1 – 1
FC Oss
FC Den Bosch
1 – 1
Almere City FC
SC Cambuur
1 – 2
Helmond Sport
Telstar

16 oktober 2017

3 – 0
Jong Ajax
Almere City FC
1 – 3
Jong AZ
Helmond Sport

15 oktober 2017

1 – 1
De Graafschap
Go Ahead Eagles

13 oktober 2017

1 – 3
SC Cambuur
FC Oss
1 – 2
MVV
Fortuna Sittard
1 – 0
FC Eindhoven
FC Volendam
1 – 0
FC Den Bosch
Jong FC Utrecht
2 – 0
NEC
RKC Waalwijk
3 – 0
Telstar
FC Dordrecht
3 – 1
FC Emmen
Jong PSV

8 oktober 2017

1 – 1
RKC Waalwijk
FC Den Bosch

6 oktober 2017

3 – 2
Almere City FC
MVV
0 – 2
Helmond Sport
De Graafschap
2 – 0
FC Emmen
SC Cambuur
1 – 2
Jong PSV
Jong AZ
3 – 4
FC Volendam
Telstar
4 – 3
FC Dordrecht
FC Eindhoven
1 – 2
Fortuna Sittard
NEC
2 – 1
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
1 – 6
FC Oss
Go Ahead Eagles

29 september 2017

1 – 1
SC Cambuur
RKC Waalwijk
0 – 0
Jong FC Utrecht
Helmond Sport
2 – 2
FC Dordrecht
FC Volendam
2 – 1
Go Ahead Eagles
Almere City FC
5 – 0
FC Den Bosch
Jong PSV
2 – 2
De Graafschap
FC Emmen
4 – 1
NEC
MVV
0 – 3
FC Oss
Jong Ajax
0 – 6
Telstar
Fortuna Sittard
1 – 2
Jong AZ
FC Eindhoven

25 september 2017

3 – 3
Jong PSV
NEC
1 – 1
Jong Ajax
Telstar

22 september 2017

0 – 0
FC Volendam
De Graafschap
2 – 2
RKC Waalwijk
Jong FC Utrecht
1 – 1
MVV
SC Cambuur
0 – 1
FC Eindhoven
FC Den Bosch
2 – 2
Almere City FC
FC Oss
5 – 1
Fortuna Sittard
Jong AZ
1 – 2
Helmond Sport
FC Dordrecht
0 – 0
FC Emmen
Go Ahead Eagles

15 september 2017

1 – 1
FC Dordrecht
Almere City FC
0 – 1
RKC Waalwijk
FC Eindhoven
0 – 0
MVV
Jong PSV
1 – 3
Go Ahead Eagles
SC Cambuur
1 – 0
Fortuna Sittard
FC Volendam
1 – 1
NEC
FC Emmen
3 – 2
Telstar
FC Den Bosch
1 – 4
Helmond Sport
Jong Ajax
1 – 4
Jong FC Utrecht
De Graafschap

12 september 2017

2 – 2
Jong AZ
Telstar

11 september 2017

1 – 1
Jong Ajax
RKC Waalwijk

8 september 2017

2 – 2
SC Cambuur
Jong FC Utrecht
1 – 2
FC Eindhoven
Jong PSV
1 – 1
Go Ahead Eagles
FC Volendam
3 – 0
FC Den Bosch
NEC
1 – 2
De Graafschap
MVV
3 – 1
FC Oss
FC Dordrecht
3 – 1
Almere City FC
Helmond Sport
0 – 0
FC Emmen
Fortuna Sittard

3 september 2017

0 – 1
FC Volendam
SC Cambuur

2 september 2017

0 – 0
RKC Waalwijk
De Graafschap

1 september 2017

2 – 2
FC Dordrecht
FC Emmen
0 – 3
Jong PSV
Jong Ajax
3 – 0
MVV
FC Den Bosch
2 – 1
Fortuna Sittard
Almere City FC
2 – 1
NEC
FC Eindhoven
3 – 3
Telstar
FC Oss
1 – 1
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
1 – 0
Jong FC Utrecht
Jong AZ

25 augustus 2017

2 – 1
FC Dordrecht
Jong FC Utrecht
1 – 1
Go Ahead Eagles
NEC
2 – 0
De Graafschap
SC Cambuur
4 – 2
Jong Ajax
Fortuna Sittard
1 – 0
FC Oss
FC Volendam
1 – 1
Almere City FC
FC Den Bosch
0 – 0
Telstar
MVV
1 – 2
Helmond Sport
Jong PSV
1 – 1
FC Emmen
FC Eindhoven
2 – 1
Jong AZ
RKC Waalwijk

21 augustus 2017

0 – 3
Jong FC Utrecht
FC Oss
2 – 2
Jong PSV
De Graafschap

18 augustus 2017

5 – 1
Fortuna Sittard
FC Dordrecht
3 – 1
NEC
Almere City FC
1 – 3
FC Den Bosch
Jong AZ
1 – 2
SC Cambuur
Jong Ajax
2 – 2
FC Volendam
Helmond Sport
0 – 2
RKC Waalwijk
FC Emmen
4 – 3
MVV
Go Ahead Eagles
2 – 2
FC Eindhoven
Telstar